5 Palcový Digitálne Kreslenie Tablet Kenting K5540 8192 Úrovne Micro USB Pero Tablety OS Podpis Pad pre Windows, macOS

€16.02


Prosím pozor : Náš španielsky skladu nepodporujú dodať na Ostrove oblasti v Španielsku (Psč počnúc 35, 38, 51, 52) . Ak áno, prosím, aby z Čínskej skladu. Vďaka za vaše porozumenie.

mapa,mapy oblasti, {osnovy:none;}

Prehľad:

Kenting K5540 je určený pre deti, študentov a umenia pre začiatočníkov je vhodná veľkosť a konkurencieschopné ceny. Našich 5" veľkosť je väčšia ako 4" tablet na trhu. Môžete uvoľniť svoju fantáziu a tvorivosť bez malej veľkosti limit. Ak ste sa obávať o kvalitu, stačí si kúpiť a vyskúšať, ponúkame 1 rok záruka .

Špecifikácia:

Technológia: Elektromagnetická Digitalizátorom.

Aktívna Plocha: 137 x 99mm (5.4 x 3.9 v)

Rozlíšenie: 4000 LPI (Line Per Inch)

Správa Hodnotiť: 200PPS

Pero Tlak: 8192 Úrovne

Čítanie Výška: 0.4" (10 mm)

Rozhranie Podpora: USB

USB Dĺžka Kábla: 1,5 M

Rozmery: 203 x 176 x 8 mm (8.0 x 6.9 x 0,3 v)

OS Podporované: Windows Win7/ 8/ 10/ Mac OS 10.8 alebo vyššie

Funkcie:

-5.4 X 3.9" Aktívna Oblasť

Aktívna plocha je 170% väčší ako 4" tablet, ktoré vám dáva viac zábavy pre pre hranie hier, doklad podpisom, kreslenie, maľovanie, skicovanie, úpravu obrázkov a ďalšie. Je to najlepší výber pre umenie začiatočníkov!

-Nie je Potrebné Ovládač Pre OS

KENTING digitálne kreslenie tablet je ideálny myši náhrada za badayer racing je pre vás. Rozhranie USB, plug and play, nie je potrebné inštalovať ovládač pre badayer racing je pre vás.

-Ergonomické Tilt Dizajn pre Pohodlnú Prácu

Rohy sú zošikmené, čo umožňuje pohodlné zvyšok ruky na. Dobré pre oba pravej a ľavej strane užívateľov. NOVÉ ZNAČKOVÉ KRESLENIE TABLET PRE DETI & ZAČIATOČNÍKOV.

-8192 Úrovní Citlivosti Tlaku

8192 pero úroveň tlaku na laptop, počítač, PC. Môže byť použitá s Windows 10/8/7 a Mac 10.8 alebo vyššie uvedených operačných systémov a je kompatibilný s väčšinou hlavných tvorivých softvérové programy, vrátane Corel Painter, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Fireworks, Adobe Flash, Adobe Animovať, SAI, Fell, Nekonečné Stratos, Autodesk MAYA, ZBrush a tak ďalej.

-Jednoduchá Inštalácia A 1 Rok Záruka

CD disk nie je potrebné, stačí stiahnuť ovládač z Kenting webovej stránke. Tablety a dotykové pero pero poskytuje dvojročná záruka. Kúpiť v pohode! Obsah balenia: Nastavenie: 1x KENTING K5540 Grafický Tablet 1x Digitálne Pero (AAA Batérie Potrebné, Ale NIE je Súčasťou balenia) 1x USB Kábel 8x Náhradné Nibs pre Nahradenie 1x Odstrániť Nástroj 1x Manuál 1x Dvoch Prstov Rukavice Súbor B: Nastavenie + puzdro

mapa,mapy oblasti, {osnovy:none;}

Štítky: kresliť tablet, podložka myši, herné podložka pod myš, stojan, na pozadí zelenej obrazovke, android tablet, huion tablet, poznámkový blok, farba, stick usb.


( 5 Hodnotenie )

Počet