A13 TWS Mini Bluetooth Slúchadlo Nepremokavé IPX7 Kvalitu Zvuku CVC8.0 Redukcia Šumu Pre Huawei Iphone Bezdrôtové Slúchadlá Xiao

€12.20


Vážený zákazník, vítame vás a prajeme vám šťastný nakupovanie~

A13 Pro Headset parametre model:A13 Pro Bluetooth verzia:5.0 Zníženie hluku verzia :CVC 8.0 Pracovná vzdialenosť:10 M Jednom uchu kapacita:50mAh Nabíjanie priestoru kapacita: 2200mAh Auto power on:stand by Automatické párovanie:stand by Bettery život:O 33 hodín Hovor čas:Asi 33 hodín Slúchadlá nabíjania:Cca 11 krát Napájanie displej:LED digitálny displej Dotyk prevádzka:stand by Slúchadlá materiál:PC+ABS materiálu Balenie zoznam: Bluetooth headset*2 (Tento produkt je rozdelená do dvoch modelov: A12 Pro a A13 Pro, každú cenu, má zodpovedajúci výrobok, a konkrétnej špecifikácie farieb by mali byť použité ako štandardné) Nabíjanie oddelení,*1 Nabíjací kábel*1 Príručka *1 Upozornenie: z Dôvodu epidémie, preprava lehote, bude o niečo predĺžiť. Dúfam, že sa môžeme odpustiť nám. Obchod, služby zákazníkom pracovný hodiny: 9:30 hod. do 8:30 pm Čína čas!

Služby

Všetky objednávky sú odoslané do 1 pracovného dňa (okrem sviatkov) Ak sa vyskytne problém, budeme odoslať výrobku a len povedzte nám prvý raz. 100% profesionálny zákaznícky servis. pokiaľ ide o platby: 1. Akceptujeme Alipay, kreditnej karty alebo debetnej karty a iné platobné metódy. 2. Platba musí byť uskutočnená do 3 dní po objednaní. 3. Ak nie je možné zobraziť okamžite po ukončení aukcie, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova, Ukončené do 3 dní. priatelia Poznámka: 1. Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko keď platenia, vrátane vaše meno, stredné meno a priezvisko; 2. Prosím vyplňte správne adresu, vrátane vaše číslo bytu, ulice, mesta, regiónu a krajiny. Inak, váš balík možno sa vrátil! 3. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše chyby. Doprava otázky: 1. Tovar bude expedovaný do 1 pracovného dňa normálnom čase. 2. Ak sa stále nedostávajú tovar v lehote 35 dní po úhrade, prosím, kontaktujte nás, budeme sledovať tovaru a odpovedať vám čo najskôr, naším cieľom je robiť kvalitné služby. 3. Budeme používať www.salonmichaela.sk starať-free štandardná doprava za vašu prepravu, Predávajúci používa www.salonmichaela.sk starať-free štandardné prepravu. Kupujúci môže kontrolovať sledovacie informácie v 3 ~ 7 dní. Global.cainiao.com Náhrady: 1. Ak je výrobok chybný, kontaktujte nás, prosím, do troch dní po obdržaní tovaru, budeme zaobchádzať pre vás v čase. Vrátenie problémy, všetko sa vracia, musí byť vrátený v pôvodnom obale a príslušenstvo. Zákazník je zodpovedný za náklady na prepravu vráteného tovaru. 2. Po obdržaní vráteného tovaru, vrátime vám peniaze. Alebo vymeniť tovar pre vás. 3. Keď nemôžete dostávať produktu, vrátime vám cenu a prepravné náklady. 4. Po obdržaní vašich údajov, budeme vrátiť peniaze, platbu spracujeme do 3 pracovných dní. Spätná väzba: Budeme s vami spolupracovať, až kým nebudete spokojní. Úprimne dúfam, že si môžete nechať nám pozitívnu spätnú väzbu Ak nie ste spokojní s nákupom, kontaktujte nás prostredníctvom (Moje Správy) alebo (Predávajúcemu Otázku) pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby, ktoré sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a spĺňať vaše požiadavky.

Štítky: obchod bezdrôtové slúchadlá, bluetooth hovoriť, ťažké bezdrôtové slúchadlá, úradný xiao, bluetooth earpiec, headset ipx7, bluedio bluetooth mikrofón, česť, headphon bezdrôtové, soundbar tv xiao.


( 3 Hodnotenie )

Počet