Kompresný Nástroj Koaxiálny Kábel Crimper Auta Nastaviteľné Rg59 Rg6 Rg11 75-5 75-7 Koaxiálny Kábel Striptérka S 10 Ks F Kompresie Spoj

€14.39


body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktu-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #detaily { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-hlava { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: dediť; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Kompresný Nástroj Koaxiálny Kábel Crimper Auta Nastaviteľné Rg59 Rg6 Rg11 75-5 75-7 Koaxiálny Kábel Striptérka S 10 Ks F Kompresie Spoj VEĽMI JEDNODUCHÉ NA obsluhu A NASTAVENIE S PALCOM SKRUTKA: Nastaviteľné stripping čepeľ pre rôzne hrúbka izolácie, zabraňuje poškodeniu tienenia a vodičov.KOAXIÁLNY KÁBEL: poskytuje odborné, zabezpečené pripojenie na koaxiálny kábel RG6. Anti-korózne nikel-á, pre vnútorné použitie.ĽAHKÝ A ĽAHKO SA prenáša NA VNÚTORNÉ POUŽITIE: Veľmi pohodlné, ak chcete inštalovať satelitné tv paraboly /cctv , presunúť káblová televízia a kábel modemu, alebo drôt do káble pre váš nový dom.

1. Používať správne hlavu pre konektor, hlavu je možné otáčať. 2. Otvor na rukoväte, a potom zapojte jeho konektor s káblom do držiaka. 3. Squeeze zaobchádza. 4. Nastavte nastavovaciu skrutku, aby vyhovovali rôznym dĺžka konektorov.Premium Kvalita kliešte Nástroj.Vysoký štandard stlačením zomrieť, potlačenie presné a nie je ľahké poškodenie. Predstavuje krásne.stlačením vzhľad, a zároveň zabezpečiť kvalitu potlačenie.

Nastaviteľné skrutku hlavu design, môže potlačiť 75-5-7 všetky druhy dĺžka male a famale konektory.Vynikajúce spracovanie, pevná a odolná crimper je veľmi ľahko prenosný.Ako Používať Skrývka Nástroj:1.Zatlačte kazetu z bývanie, bude tlačiť na prednej kazety.2.Kazeta je obojstranný, na jednej strane je k dispozícii pre RG-59/6 a inej strane je pre RG-7/11.3.

Pre odizolovanie koaxiálny kábel:a.Vložte kábel, kým sa zarovná s káblom sprievodca.b.Vložte ukazovák do striptérka je prst prsteň, otočiť striptérka tým, že sa proti smeru hodinových ručičiek 3-5 krát.Kábel s izoláciou cut keď ste otočením striptérka.c.Otvorte čeľuste a odstrániť kábel. Vytiahnuť preč vonkajšieho plášťa a dielektrické vystaviť vnútorného vodiča.d.Stripping vzdialenosť je určená pre 6 mm, pre každý dielektrické a vnútorné správania.

4.Pre odizolovanie kolo sietí kábla:a. Vložte kábel do druhej stripping otvoru otočte 1-3 krát v proti smeru hodinových ručičiek, a potom otvorte čeľuste a odstráňte vonkajší plášť.b. Čierna farba nastavovací gombík pre nastavenie kotúča hĺbky. Otáčajte v smere hodinových ručičiek na zvýšenie kotúča, hĺbka a proti smeru hodinových ručičiek na zníženie hĺbky.5.Pre rezanie koaxiálny kábel, okrúhle siete kábel alebo ploché telefónne káble, umiestnite kábel v polohe a potom stlačiť rukoväte.

6.Pre odizolovanie plochý kábel, vložte kábel medzi striptérka čepele. Squeeze rukoväte, kábel musí byť vedený kolmo a potom vytiahnuť z nástroj.

a.Vložiť 4p/6p kábel do dvoch záberom strane nástroj striptérka, kým sa dotkne stop sprievodca.

b.Vložiť 8p kábel do dvoch záberom strane nástroj striptérka a nechať ju rozšíriť trochu minulosti spodný rez čepeľ.

Vysoká Kvalita Striptérka

Vysoko kvalitné čepeľ, ostré a ľahko rezať, vzdialenosť medzi čepele je stredne ťažké, ľahké použitie.

Ruky krúžok design, veľmi ľahké a jednoduché, aby sa vyzliekli čiaru a pracovať. Jemne spin off striptérka.

To môže byť upravený podľa hrúbky kábel. Rezačka hlavu skrutky môžu byť prispôsobené na ovládanie hĺbka prieniku kotúča

farba:Modrá + žltá

materiál:kov

Obsah Balenia:

1* kliešte kliešte

1* odizolovanie kliešte

10*konektor RG6

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: koaxiálny konektor, konektor rg6, catsuit, crimper, kábel rg59, f rg11, crystal niť, medený kábel striptérka, crimper pre crimps, multi nástroj.


( 1 Hodnotenie )

Počet