F Riverruns Zimné Pletené Rukavice(3 Pack)- Dotykový displej Teplé Rukavice - Mäkké Vlnené Rukavice pre Mužov a Ženy, Beh, Práca, Jazdy

€8.40


Teplé& Comfotable Zimné Rukavice:

Rukavice sú vyrobené z 20% vlna a 80% vysoká hustota ženilkové tkaniny, poskytuje veľkú pružnosť a teplo. Nenahraditeľný pomocník v chladnom počasí.

Dotykový Displej Dizajn:

Nie je potrebné, aby sa z vašej rukavice na call alebo text. vysoká citlivosť vodivé priadza zakotvené v dotykový displej rukavice palcom a ukazovákom ruky, môžete dotknúť obrazovky vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo akékoľvek iné dotykový displej zariadenia, rovnako ako žiadne používajte rukavice.

Už Strach z Zimné aktivity:

Statočne čeliť chladné počasie, rukavice vám poskytne dostatok teplo, keď sa na cestu, cestovaní a beží. Budete úplne zabudnúť na pocit studených rúk.

Najlepší Darček v Chladnom Počasí:

Tri rôzne farby: modrá, hnedá, šedá. To je najlepšie vhodný darček pre vašich priateľov a rodiny. Každý bude rád, tieto rukavice.

Ak máte akékoľvek otázky o zimné rukavice, kontaktujte nás prosím priamo. Ak nie je nespokojnosť, dáme 100% vrátenie peňazí, budeme vždy na vašej strane, to je skutočný starať-free nakupovanie.

Prečo By Ste mali Mať Riverruns zimné rukavice?

·Až do 20% vlna,20% teplejšia ako ostatné rukavice. ·Tri balíky rôznych farieb. ·Dotykový displej dizajn. ·Použitie nad 10℉. ·Riverruns poskytnúť starať-free služieb zákazníkom, a každý výrobok poskytuje pol roka bezpodmienečné vrátenie peňazí.

Prečo si Vybrať Riverruns značky?

Sledujeme súbor prísnych laboratórnych a výrobných noriem, ktoré sú akreditované podľa ISO 9001. Tiež, náš tím služby zákazníkom bude vyhovovať vám kedykoľvek počas dňa na vaše otázky—aj pre produkty, ktoré boli zakúpené mnohými mesiacmi. To je to, čo pravda starať-free nákupu znamená.

Štítky: láka lietať riverruns, dieťa skateboard rukavice, rukavice spustiť, pre mužov, parochňa f mužov, dámy beží rukavice, photochromic google lyžiarske, taška spustiť, zimné ženy, tenké rukavice lyžiarske.


( 1 Hodnotenie )

Počet