ISSACOCO Nové Letné Topánky, Papuče Obuv Muži Sandále Extra Veľké Muž Topánky Zapatillas Chinelo Terlik Veľkosť(EÚ)48/48.5/49/49.5/50

€13.91


ISSACOCO Letné Topánky, Papuče Obuv Muži Sandále Extra Veľké Muž Topánky Zapatillas Chinelo Terlik

Toto je pár king size papuče na mieru pre Bigfoot mužov. Это пара очень больших тапочек для мужчин. Veľkosť(EÚ):48/48.5/49/49.5/50 Veľkosť(US):14/14.5/15/15.5/16

Drahý priateľ, prosím, skontrolujte veľkosť graf nižšie, než si poradie:

Pretože rôzne metódy merania,tam je máj 1-3 mm chyba v dĺžke. Keď produkt, ktorý zvalil vedieť, opäť konečne hotový výrobok dodanie, že je už jednoduchý výrobok, ale remeslá. Dobrý papuče,vytvoriť teplé a šťastný domov životom.

Jediným je mäkké a pružné. Komoditné live action. To, čo vidíte je to, čo dostanete. Jediným je mäkké a pružné. Nosenie pohodlné nosenie nohy typ krivky.

Ako Merať:

Vybrať správnu veľkosť pre vás opatrenie vaše telo takto.

Merajte v stoji s vaše nohy pevne na zemi a paralelné na druhý nohy.

FAQ:

1) O Platbe:

Akceptujeme platbu do Úschovy, Paypal, T/T, Money Gram, Western Union, Webmoney, Boleto a iné platobné metódy.

2) O Preprave:

Ako obvykle, môžeme loď vašej objednávky 3 pracovné dni okrem špeciálne dni ako 11.11 Globálny prepravný festival, Sviatok Čínskeho Nového Roka. A ak potrebujete, vaša objednávka naliehavo, prosím, kontaktujte nás pre najnovšie dodacia lehota.

3) O termíne dodania:

Ako obvykle, to bude trvať 15 až 30 dní, ale niekedy to môže trvať dlhšie ako 30 dní(ako na 11.11 Globálne nakupovanie festival). a ak ste nedostali vašu objednávku do 60 dní (pričom Brazília 90 dní) po tom, čo som vyplnil sledovacie číslo potom, prosím, kontaktujte ma pre poradenstvo(budem odporúčame vám počkať na ďalší týždeň alebo získať plnú náhradu)

4) O Návrat Politiky:

Ak je položka, ktorú ste dostali, nie je, ako je popísané (alebo rozbité), prosím, kontaktujte ma. Budem znovu si nový pár alebo môžete získať náhradu. (čiastočné alebo úplné vrátenie peňazí tým, konzultácie oboch stranách)

5) O Spätnej Väzby:

Budem kontrolovať každú objednávku pozorne, ako aj loď pre vás, takže môžem uistite sa, že vaša objednávka je v dobrom stave. Tak dúfam, že všetko môže kupujúci skontrolovať kvalitu v prvom rade pred potvrdenie vašej objednávky. V PRÍPADE, ŽE KVALITA JE DOBRÁ, POTOM, PROSÍM, NECHAJ MA 5 HVIEZDIČIEK POZITÍVNU SPÄTNÚ VÄZBU. Ak existuje akékoľvek vady v kvalite, prosím, kontaktujte ma pre pomoc. Budem robiť moje najlepšie, aby ste spokojný.

6) O Pokles-doprava:

Môžeme urobiť drop-prepravné služby pre klientov všetkých kútoch sveta. Ak potrebujete drop-prepravné služby, prosím, neváhajte napísať mi správu po umiestnené objednávky.

7) Ďalšie Otázky:

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím, neváhajte ma kontaktovať. Ja vám odpovieme vám počas 6-12 hodín. Užite si nakupovanie v mojom obchode. Vďaka miliónov za vašu podporu!

Štítky: muži topánky ponožka, puma papuče 50, muži papuče lete, list loafere, dom papuče muž veľkostí, papuče pásy, muži papuče veľkosť 48, muži črievičku, list skĺzol, muž veľkosť topánok 49.


( 0 Hodnotenie )

Počet