Zimné Prenosné USB Teplé Elektrická Deka Šatkou Strane Wamer Vyhrievané Deky Hodiť pre Cestovné Kancelárie Domov

€15.59


Špecifikácia:

Produkt materiál: flanel

Veľkosť produktu: 72*115 cm (Vzhľadom na ručné meranie, tam bude chyba 1-3 cm.)

Poznámka:

Pred nákupom, potvrďte prosím, že výrobok farbu, ktorú si chcete kúpiť.

Funkcia:

1.Mäkký materiál: Vyrobené z flanelové materiál, plyšové, mäkké a pohodlné na používanie. A deka prichádza s vreckami, ktoré môžu teplé ruky.

2.Mobilný dizajn a široké využitie: nie Je potrebné, nabíjačky a podporuje USB napájací zdroj pre prevádzku. Je vhodný pre rozhranie USB zariadenia; keď ste doma, v kancelárii, prechádzky v prírode, táborenie, vždy sa môžete zahriať.

3.Plné telo relax: je vyrobený zo super pohodlné flanelové a poskytuje najväčší mäkkosti a pohodlia vašej pokožky. Teplú deku môže pokrývať celé telo.

4.Udržať si dobré zdravie: prevencia a pomoc pri liečbe rôznych ochorení spôsobených ľudským poruchy mikrocirkulácie. Ako studené, reumatizmus, hlavy a krku, nepohodlie atď.

5.Stroj umývateľný: Tento flanelové teplejšie je umývateľný, pretože to má odnímateľný regulátor, kúrenie pad bude zhoršovať bez ohľadu na to, koľko krát si umyť, môžete ho využiť na mnoho rokov, a to sa ľahko udržiavať v čistote.

Package Vrátane:

1*Deka

1*USB kábel

Poznámka:

Vykurovacia časť je len bábika.

Štítky: biela, vyhrievané deky, jeleň kožušiny hodiť deka, gauč hodiť, usb kúrenie doska, akaza cosplay, disney fleece deka, prehoz gauč, Deka Šatku, Posteľ Deka, deka.


( 2 Hodnotenie )

Počet