Zázračný Nástroj pre Prírodné Zdravotnej Starostlivosti Noha&Späť Masér pre choroby choroby Dreva Therapy Relax Navi Masér odbúranie Stresu Nástroj

€58.31


ŠPECIÁLNE NAVRHNUTÉ a VYROBENÉ ODPORÚČANÉ LEKÁRMI. HLAVNÉ VÝHODY : Spoločné Miesta Mozgovú Obrnu Krku Prietrž Ochorenia Srdca Pošmykol Disk 100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné Tento produkt je čisto prírodného dreva masáž zdravotné produkty Dobrú masáž vplyv na chrbát,nohy,eliminovať bolesť nohy Používa na stimuláciu reflexných bodov na tele, nohy, ruky,ktoré zodpovedajú vnútorných orgánov tela. Jednoduché použitie, pohodlné. Tento jedinečný nohy masér je skvelé pre odbúranie stresu, alebo len relax. Tento valec masér aplikuje tlak na všetky dôležité body vašich nôh prenikanie stuhnuté a unavené svaly a relaxačné nich. Bol navrhnutý na základe starovekých princíp reflexológia. Je dosť veľký na oboch nohách, ale aj dostatočne kompaktné, ľahko skladovať preč, alebo nosiť v taške. Používať, keď pracujete na vašom stole, pri sledovaní TELEVÍZIE, alebo len tak leňošiť. Ideálne ako darček! Materiál:Drevo Každý deň 10 minút správy, aby vaše nohy alebo chrbát. Package zahrnuté : 1pcs Dreva Nohy Masér Odhadovaný Čas Doručenia: EURÓPA 10-20 pracovných DNÍ SEVERNÁ AMERIKA & ASIA & STREDNOM VÝCHODE a v AFRIKE a AUSTRÁLII 10 AŽ 30 pracovných DNÍ, STREDNEJ AMERIKE a JUŽNEJ AMERIKY 20-40 pracovných DNÍ Poznámka: Standart zásielky bude uskutočnené čo najskôr z našej Turecko obchod s platnými & registrované sledovacie číslo. Vďaka.

Štítky: nohy masážny valček drevo, masáž nôh valček drevo, masážny valček drevené, jade oko valček, super zloduch, vysoký výkon router, tváre ľadové valček, zmi purpod pro, surové drevené nohy masážny valček, 100m router.


( 0 Hodnotenie )

Počet