Vlasy, Strihanie Nožnicami Nastaviť Profesionálne Kadernícke Vlasy Holič Rednutie Holičstvo Nožnice Auta Salon Špirála Klipy Cape pre Domáce

€8.56


Funkcie:

1: Kožené puzdro: Na uloženie všetkých nožnice a príslušenstvo, uchovávajte ich mimo dosahu detí.

2. Obliekanie Vlasy Hrebeňa: Česanie zuby sú v poriadku a štandardné rozmiestnenie dizajn, vhodný pre modelovanie vlasov rýchlo a efektívne, pomocou zuby pochopiť a samostatné, dokáže ovládať každý ťah neuveriteľne.

3. Čistiaca handrička: Po páde kvapka oleja na nožnice, utrite handričkou pozdĺž okrajov nožnice na udržiavajte ostré nožnice.

4. Vlasy kefou: veľmi vhodné pre čistenie prachu okolo uší a krku. Robustná a odolná, môže účinne odstrániť tváre / krku vlasy a kozmetiky, a odstrániť vlasy rýchlo a ľahko.

5. Rovno nožnice: môže byť použitý na nastavenie dĺžky rany a vlasy. Ak si myslíte, že vaše vlasy sú príliš dlhý, môžete vystrihnúť niektoré vlasy rovné nožnice prvý.

6. Tenké nožnice: Keď máte pocit, že máte príliš veľa vlasov, alebo potrebujete tenké konce vlasov, môžete použiť tenké nožnice, ktoré dosiahnu rednutie hodnotiť 25-30% a byť veľmi ostré.

7. Britva, hrebeň: môžete nahradiť čepeľ z britva, hrebeň, môžete znížiť vlasy na oboch stranách, na jednej strane zuby, na jednej strane je riedky; domáce inteligentný DIY nástroj je jednoduchý na použitie a pohodlné na nosenie.

8. Účes plášť: Nastaviteľné elastické výstrihu, vhodné pre rôzne veľkosti krku, môže sa účinne brániť vlasy od pádu do oblečenie, keď strihanie vlasov.

9. Klip: Náš klip môžete mať veľa vlasov, či už je to dlhý, alebo krátky, to môže držať na svojom mieste.

modname=ckeditor modname=ckeditor

Štítky: holičstvo dekor, rohu rezné nástroje, pro vlasy nožnice, vlasy nožnicový nastaviť, babička, nožnice na vlasy profesionálna vysoká úroveň kvality, , hairdress, špirála hairdress, holič nastaviť, dlho mini nožnice.


( 5 Hodnotenie )

Počet