10pcs/kategória 6-12v dc Micro DC Ponorné čerpadlo Ultra tichý Korózii dôkaz, Výťah 1.8 M Prietok 230LPH Pre cirkulácie Vody Akvária

€73.38


10pcs/kategória 6-12v dc Micro DC Ponorné čerpadlo Ultra tichý Korózii dôkaz, Výťah 1.8 M Prietok 230LPH Pre cirkulácie Vody Akvária

Obojživelný, územného alebo potápanie

Mute (Ultra Low Noise) 30 db do 10 cm

Prekvapivo Silný tak, mini veľkosť 4.36 cm*2.88 cm*2.8 cm

Úspora energie s len 3.7 W na 12v dc

Môže byť použitý pre Vysoké Teploty čerpanie iných kvapalín, keď územné

Tam sú ROSH/IP68/CE/EMC Certifikácia čerpadla produkty.

Toto čerpadlo produkt, s keramickou hriadeľa a keramické rukáv, ultra-tichý a ekologický. Nasledujúce dĺžka života môže byť viac než 10 000 hodín. Obojživelné použitie(Namáčanie, alebo nie). Non-self-priming, voda by mala mať možnosť aktívne tok na vstupe čerpadla na využívanie pôdy pripojenie s vonkajším rúry. Dlhý čas práce bez kvapaliny vo vnútri čerpadla môže byť damageable.

Typické vlastnosti:

Prevádzkové napätie : 6-12V (u viac ako 12V sa neodporúča), aktuálne 310mA na 12Vdc, Max statickej hlavy 1.8 m, Max. horizontálne prúdenie 230L / H. (Ultra úspora energie)

Materiály: teleso Čerpadla s vysokou teplotou-dôkaz plastového materiálu. Rukáve a hriadeľ s vysokou pevnosťou keramiky. (Poznámka: zvyčajne bežné čerpadlo len s keramickým hriadeľ, bez keramická objímka)

Štruktúra: s tromi prísavky na dne, je možné ich ľubovoľne stanovené na hladký povrch.

Napájací kábel: priemer 3.0 MM vodotesné kolo drôtu dĺžka 0,5 m. Brown je Postive, Modrá je egative. Auto-ochrana pri zaradení pripojený.

Veľkosť produktu: 43,6 mm*28.8 mm*28 mm (vrátane vody vstup a výstup)

Čerpadlo zásuvky priemer: OD 7.79 MM

Vstupe do čerpadla priemer: OD 8.20 MM

Vhodné médium: voda, olej a iné acidobázickej riešenie. (Využitie pôdy pri čerpaní kyslé tekutiny, ponorné inštalácie sa neodporúča v tomto prípade)

Max. Prevádzková Teplota: odolnosť proti vysokej teplote 100 stupňov . Čerpadlá môžu potápať pri izbovej teplote, využívaní pôdy (nie namáčanie) pri vysokej teplote(>65C).

Použitia: používa Hlavne pre mini solárne fontány, zariadenia na vodné chladenie, lekárske použitie, kávovar, atď.

Ako si Vybrať čerpadlo:

1. Uistite sa, že pracovné napätie, prúd, hlavu a prietoku. Max hlavy znamená statickej hlavy. Čerpadlo môže výťahu, do maximálnej výšky, keď nie je toku. Ak chcete, špeciálne toku na špeciálne výška, musíte si vybrať viac hlavu vyšší ako výška, ktorú chcete čerpadla.

2. Uistite sa, že rozmer(závitové rozhranie alebo nie, smer a priemer výstup a vstup).

3. Pracovné prostredie(teplota a stredná).

4. Ostatné funkčné požiadavky, ako je čas control, riadenie pohybu, regulácia tlaku, prietoku ovládanie a nastavenie rýchlosti.

POZNÁMKA keď používate:

1 Práca v cez-napätie je zakázané. Napätie môže byť vysoko viac než menovité napätia pre Batérie s viac ako 5AH na plnú kapacitu, ak nie je napätie-obmedzenie opatrenie. Pls test napájacieho napätia pred prácou, ak nie ste istý o ňom.

2 Bez priameho zdroju Napájania.

3 O Max statickej hlavy. Čerpadlo s 1.8 m hlavu neznamená, že to môže sprej, ako vysoko, ako 1,8 m, ak pripojenie s napájaním. Skutočný priemer hlavy je, že vertikálna výška vodného stĺpca v odbere. Sprej na hlavu, je oveľa nižšia ako vedúci.

4 Regulované napájanie a spínanie napájania sú odporúčané pre viac ako 0,8 A na určitý priestor.

5 Čerpadlo nie je povolené demontáž neoprávnené. Keramická hriadeľ a rukáv je práve nainštalovaný a je to ťažké pre non-profesionáli na opätovné zmontovanie. Nie sme zodpovední za problémy s kvalitou spôsobená.

6 Ferromagnetic nečistoty a častice by nemali byť v čerpadla pre ovplyvňujú magnetické servomotora a ložisko trenie. Čerpadlo by malo byť ihneď vyčistené pri preprave médium, ktoré je jednoduché kryštalizovať alebo zrazenina( Čistá prevádzka: čerpanie čistej vody pre 1min). Pls filter predmety pred vstup pri čerpaní kvapalín s pevnými časticami.

Existuje niekoľko poznámok o používaní čerpadla produktu:

1, ako mikro striedavé dc čerpadla, územného alebo ponorné inštalácia môže byť aj ÁNO, ale to nemôže byť self-priming, len sa uistite, že tekutina môže aktívne tokov prechádzajúcich cez vstup/výstup, pretože čerpadlo pracuje prostredníctvom odstredivej sily vysokej rýchlosti otáčania obežného kolesa vo vnútri (push/hod tekutiny von). Žiadne dlhé-čas suché práce bez tekutiny, alebo môže poškodiť čerpadlo.

2, napätie napájania musí byť stabilné a oveľa vyššie napätie je zakázané ho používať, alebo čerpadla obvody vo vnútri môže byť spálené.

Priamo spojený s solárny panel ako napájanie nie je odporúčané pre skutočné vol. napájania nie je stabilná a zmenu spolu s prostredím, ako sú sunrise, atď; aj, ak batéria s kapacitou viac ako 5Ah je použitý ako zdroj energie, pre-meranie skutočné napätie sa odporúča. Je to preto, lebo skutočné napätie batérie môže byť oveľa vyššie než menovité napätie, keď je batéria úplne nabitá & bez napätia-obmedzenie funkcie. Venujte prosím pozornosť.

3, čerpadlo sa môže trvalo pracovať, keď tekutiny, teplota je nižšia než 60 ḞC; ak je vyšší, občasné práce je viac poradil, ako druh odpočinku a údržbu.

Štítky: jebao, nepremokavé čerpadla 24v, 100w led smd, pre plniace čerpadlo, relé vodné čerpadlo 24v, jecod, vodné čerpadlo 24v 4w, čerpadiel jebao, 1000 led, voda pumb 24v.


( 2 Hodnotenie )

Počet