19 CM Akryl Sochu Budhu Náboženské Svätyne Dekor Socha Domáce Dekorácie Amitabha, Buddha Šakjamúni Maitreya Lekárnika Buddha #

€15.13


Odrážky:

1、Veľký Význam: najvyšší lekárske Buddha je uzdravenie Budhu, ktorá predstavuje Budhu schopnosť liečiť všetky utrpenia. Hovorí sa, že lekárske Buddha môže vytvoriť terapeutické energie.

2、Premium Materiál: socha je vyrobená z dizajnér akryl, hladké a priesvitné, nádherné ručné práce. To môže byť umiestnené v chrámoch, verandy, Budhistické chrámy, študijné priestory, kancelárie, hotely.

3、Jemné Remeselné: socha je ručne maľovaný a presklené samostatne. Odtieň to sa môže mierne líšiť od tej, na obrázku. Existuje 6 štýly sochy pre voliteľné.

4、Vhodná Veľkosť: socha Budhu je o 19 cm/7.48 v vo výške, o 9 cm/3.54 v šírke a o 9 cm/3.54 do hĺbky.

5、Relax Organizátor: socha je ručne Nepálska, s ním, môžete udržiavať pokojný stav mysle.

Špecifikácie:

Materiál: sklo

Balenie: farba box

Štýly:

Odpoveď: Guanyin Bódhisattva

B: Amitabha

C: Buddha Šakjamúni

D: Maitreya

E: kráľ pôdy

F: Lekárnik Buddha

Tip: existuje 6 štýlov pre voliteľné, môžete mu dať darčeky pre priateľov.

Umiestnené v chrámoch, verandy, Budhistické chrámy, študijné priestory, kancelárie, hotely.

Balenie Zoznam:

1*Sochu Budhu

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ vášho Lodné address4. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 60 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!6. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

1. 1 mesiacov Výrobca je obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Štítky: buddha statu, nepál socha, buddha šakjamúni, druid, buddha dekor, buddha, faker, buddha svätyne, buddha šákjamuni, japonský svätyne.


( 0 Hodnotenie )

Počet