V8-1 Slúchadlá V5.0 Bluetooth Herné Headset OVLENG Bezdrôtové Stereo Slúchadlá S Mikrofónom pre PC, Telefón, Notebook

€19.65


Ste srdečne vítaní na návšteve našej predajne vybrať si svoje obľúbené produkty. Zaručujeme, že všetky produkty v tomto obchode sú vyrobené pôvodné, a boli podrobené prísnej kontrole pred opustením továrne, prosím, uisťujeme vás kúpiť.

V8-1 V5.0 herné headset Bluetooth

1.Hudba je jasná a žiadny hluk,Vybavené prispôsobené high-fidelity reproduktorov účinky a výkonné aktívne redukcia šumu funkcie, nech vás počuť čistý hudbu. 2.Napätie zodpovedajúce farbám, výnimočné zručnosti: vysoký lesk farba plášťa s elegantné klasické farby, jednoduché a elegantné, príjemné na pohľad 3.Vysoko-kvalitnej ekologickej kože, kapota, aby sa zabezpečilo, že nie je žiadny tlak pri počúvaní na dlhú dobu. 4.Žiadny tlak, koži-priateľský a mäkké: high-kvalitné huby sú aplikované na uši zabezpečia vysokú zvukovú izoláciu a prenášať kompaktných basov na uši. 5.Prijať vysoká citlivosť mikrofónu: to sa dá otáčať v rozsahu, Tonghua Mesta lip-zub zvuk je jasný a ľahko môže mať bezdrôtové a hladké nový zvukový prenos. 6.Podporuje 40mmHD pohonná jednotka s vysokým rozlíšením zvuku, ktorá môže vyjadrovať výšok nad akustický rozsah až do 100KHZ 7.Nádherné balenie, berúc do úvahy móda a aplikácie. 8.S kapacita batérie 300mAh, normálne hovory môžete dosiahnuť 8-10 hodín, a hudba môže dosiahnuť 4-6 hodín.

Štítky: obchod bezdrôtové slúchadlá, bem bluetooth slúchadlá, bluetooth receiv, herný notebook, cloud hyperx, bluetooth headphon, earphon, skupina mikrofón, ios slúchadlá, herné slúchadlá slúchadlá.


( 3 Hodnotenie )

Počet