KEIUMI Krásne Ružové Šaty, Oblek Pre 17 A 18 Palcové Reborn Baby Doll Oblečenie Pásy Tričko Bábika Vyhovuje Deti, Vianoce, Narodeninové Darčeky

€7.46


Oblečenie Popis: 1) Vyhovovali Obsah: Kabát+ Šaty + Šortky + Ponožky 2) Farba: Ružová, znázornený na obrázku 3) Veľkosť: Oblek pre 17 a 18 palcové reborn baby doll v našom obchode 4)Materiál: vysoko kvalitná handrička zadržte dych, pozrime sa na celé Oblečenie show: Budete nadšení, pozrite si časť krásna bábika atraktívnejšie po uvedenie do štýlové obleky, aj oni sú vašou najlepšou voľbou, pre deti darček k narodeninám, vianočný darček, na zber, atď. Oni sú tak krásne, ste pripravení vziať domov?

1 . Farba nezhody: Rozdiel vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor,osvetlenie,pozadie, atď.Avšak,ak ste belive, že položka prijaté v nesprávnej farby,prosím kontaktujte nás a zistite, či sa vrátiť, alebo vrátenie peňazí je možné.

2. Doručenia: Všetky bábiky a budú zaslané v nasledujúcich 2-5 pracovných dní po zaplatení nadol. Naša Cena nezahŕňa daní, alebo iných skrytých poplatkov, sme nie je zodpovedná za akúkoľvek cla alebo dovozu dane. dúfam, že sa vám môže pochopiť.

3. Návrat služby: garantujeme všetky položky sú v 100% dobrom stave a vysokej kvality. Ak nie ste spokojní s položku z akéhokoľvek dôvodu, pls vrátiť do 7 dní od jej doručenia, bude nahradený alebo vrátenie peňazí vzhľadom. Ak výrobky, ktoré majú akékoľvek problémy s kvalitou, poskytneme vám vrátime vám.

KEIUMI, založená v roku 2014, máme vlastnú továreň, skladom, profesionálny servis, sme tiež otvorili zámorské sklady v Brazílii a Rusku. Od založenia spoločnosti, boli sme privítali zákazníci s jeho vysoko kvalitné, rýchlo prepravu, a dobré po-predajný servis.

KEIUMI sa zaviazala k vytvoreniu high-end značky, tak, aby každé dieťa v každej rodine môžu realizovať bábika sen.

KEIUMI--PRE TEBA A PRE MŇA .

Štítky: svieža šaty reborn, dieťa reborn kremíka, dieťa reborn keiumi, bábika dievča reborn, chlapčenské odevy reborn, 60 cm reborn bábiky, reborn, šaty novorodenca reborn, princ oblečenie reborn, stern šaty reborn.


( 2 Hodnotenie )

Počet