1m 2m 3m 10pcs/vrece FC PC NA FC PC FC UPC na FC UPC G657A Vlákniny Patch Kábel, Jumper, Patch Kábel Simplex 2.0 mm PVC SM

€10.09


Štítky: amd vlastné pc, x58 xeon, i5 8250u doska, 10gbe, prepínač fibra priemyselné, adaptér rs 232, prepínač bi fibra, moxa, mikrotik router, kábel drop optický.


( 0 Hodnotenie )

Počet