Rast vlasov Podstate Olej Proti vypadávaniu Vlasov pre Rast Vlasov Liečby vypadávanie Vlasov Thickner Vlasové Tonikum Vlasové Sérum, Výrobky na Starostlivosť o Vlasy

€5.95


Rast vlasov Podstate Olej Proti vypadávaniu Vlasov pre Rast Vlasov Liečby vypadávanie Vlasov Thickner Vlasové Tonikum Vlasové Sérum pre Starostlivosť o Vlasy Výrobkov Platných vlasy príznaky: pomalý rast vlasov, rast vlasov, inelasticity, matné vlasy, ľahko zlomiť, drsné a nepríjemné, nie mäkké. Hlavné zložky :Polygonum multiflorum extrakt,Angelica sinensis extrakt koreňa,Platycladus orientalis extrakt Hlavné účinky: 1.Zabraňuje vypadávaniu vlasov 2. Posilniť a nutrienten vlasovej cibuľky 3.Zníženie listnatých a rozbité vlasov 4.Podporujú rast vlasov Ako používať: 1. Uistite sa, že pokožka je čistá a suchá 2. Zúčastniť sa 3-5ml 3. Aplikujte na suchú pokožku hlavy, najmä riedke časti 4. Masáž pokožky hlavy asi 1 minútu 5. Suché prirodzene (trvá asi 2 minúty) 6.Pre lepšie výsledky, používať 2-3 krát za deň. Opatrenia: 1.Prosím, použite ju v priebehu 2 mesiacov po otvorení, a dať ju pod 28 stupňov Celzia. 2.Čisté a suché vlasy pred použitím. 3.Jesť menej dráždivý potravín, ako sú mastné ,pikantné o strave, tak nie je dotknuté použitie účinok. 4.Len pre vonkajšie použitie, vyhnúť ústne správy, alkohol alergie ho používať s opatrnosťou. 5.Kryt veko tesne po použití , umiestnite na chladnom mieste Osobitného Upozornenia: Červená fľašu rast vlasov Olej zaviedli Sme nový výrobok, obal, obsah výrobku je rovnaký, ale na vonkajšom obale nie je to isté, nový obal má ďalšie zľavy ~~ môžete vybrať!

Štítky: starostlivosť o vlasy, osobné vlastnou značkou, lupiny šampón, vlasov toppik, rast vlasov, dropshipping 2020 hot predaj, keratín purc, Fúzy Rast Olej, produkt zdarma, vlasy vitamín.


( 2 Hodnotenie )

Počet