A4 12" Palcové Tlačiareň Kovová Základňa Zastrihávač Papier Foto Fréza Karty Gilotína Rezací Stroj pre Domáce Kancelárie 12 Listov Kapacita

€75.64


A4 12" Palcové Kovová Základňa Zastrihávač Papier Foto Fréza Karty Gilotína Rezací Stroj pre Domáce Kancelárie 12 Listov Kapacita

Zbrusu Nový & Najvyššej Kvality Super Odolné A Oteruvzdorné Ocele Základne S Kvalitnými Tlače Atrament Značky. Nastaviteľné A Uzamykateľné Štandardnej Veľkosti Sprievodca Pre Rezanie Presnosť. Špeciálne Navrhnuté Bezpečnostné Tlačidlo Na Gilotína A Čepeľ, Aby Sa Zabránilo Akejkoľvek Nehody Alebo Poškodenia. Plastová Rukoväť, Aby To Oveľa Viac, pevné A Ľahko Vymeniť Odolná Pevná Kovová Základňa A ABS Plast Súčasti Používajú na rezanie karty, fotografie, fólie a ďalši

Materiál: Oceľ a Plast Veľkosť : Cca. 12.7" X 9,8" X 1.5" Najlepšie Rezné Veľkosť: Pod B4 Papiera Maximálna Rezná Veľkosť: 18" Kategória Indikátor Vrátane A4, B5, A5, B6, B7 Maximálna Kapacita: 10 Hárkov Balík obsahuje: 10"X12" Papier Fréza Farba: Biela base, čierna čepeľ

Upozornenie : jednotku Pevného Plastu alebo PVC materiáloch sa nesmú byť rez

Trademanager: cn1001585695

WhatsApp: +86 18869913358

Akceptujeme Alipay(ESCROW) v prioritou.

Ak chcete platiť pomocou služby paypal,pls kontaktujte nás získať paypal účet.

Ak platba nie je prijatá, pošleme na konečný oznámenie. Dva dni po oznámení, bude objednávka zrušená a tovar vám bude uvoľnená späť do zásob.

Dovozné clá, dane a miestne poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.

Cla, poplatkov sú kupujúceho zodpovednosti.

Zasielanie tovaru čo najskôr po vašu platbu odovzdať kontrolu

www.salonmichaela.sk počas pracovných dní(okrem víkendov a sviatkov).

Prosím, uistite sa, že vám poskytnúť správnu a podrobné shippingAddress.(obsahovať :meno,telefónne číslo a adresu, použité na odoslanie, meno používateľa ).

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!

Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

1. Vrátenie a Náhrada je prijatá do 7 dní, Sme nie vrátenie prepravné poplatky, o výnosy, ktoré nie sú chybné.Prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu.

2. Aby sa zabránilo dodanie stratené, vrátiť by mali byť usporiadané podľa registra letecky, všetci sa vrátili poplatky za doručenie by malo byť zaplatená kupujúcim.

3. Prosím, aby sa položky zostať v pôvodnom balení s kompletným príslušenstvom a dokumentáciou, ktoré boli dodané spolu s výrobkom. Vracia, musí byť vhodne zabalený, aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy. Produkt(y) poškodenie počas prepravy strácate nárok na záruku.

Ak to nesedí na vás, prijímame len nie je poškodené položky.

Naša spoločnosť sa nachádza v Číne Komodity City - Yiwu,s dobrým tímom pre riadenie, výborný marketing zamestnancov a odborných technických sily.

Špecializujeme sa na rôzne druhy tepla stlačte stroj a sublimačná spotrebný materiál. Certifikovaný CE normy, naše výrobky sa predávajú aj v domácich a zahraničných trhoch. Naše produkty rozsah: DIY personalizovaná tlač, sublimačná spotrebný materiál, umenie a darčeky atď. S vysokou kvalitou a dobré po-predajný služby, spätná väzba chvály a dôveru našich zákazníkov.

Naše hlavné produkty sú nasledovné: tepelné stroje na tlač,3D tepla, stroje na tlač,sublimačná potiahnuté hrnčeky,sublimačná dosky,sklo,kamene,dlažba,hádanky,čiapky,telefón prípadoch,tričká,vankúše,školské tašky,prenos tepla atrament, sublimačná atrament, prenášací papier, papier frézy atď.

Ak máte záujem o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať zaslaním dopytu alebo volanie.

Telefón, alebo SMS: +86 18869913358

Whatsapp: +86 18869913358

Úprimne dúfam, ktorým sa dlho a priateľské obchodné vzťahy s klientmi z celého sveta.

Štítky: kartu id tlačiareň, cookie cutter papier, rezačka papiera zastrihávač, portabl tlačiareň, dial test držiteľ, stroj sublim, fréza plech, kartu tlačiarne pvc, 3d priter, inkjet pvc kartu tlačiarne.


( 0 Hodnotenie )

Počet