Sorbern Unisex Kolená Vysoké Black Matt Blok Podpätky Na Objednávku Vlastné Široký Fit Teľa Topánky Zimné Štýly Plus Veľkosť 15 16

€149.32


Všetky topánky sú vyrobené na objednávku,preto potrebujeme 10-12 pracovných spracovanie dní, aby topánky pre vás,niektoré komplexné štýl môže potrebovať viac dní,prosím, láskavo čaká trpezlivo.

Ak ste naliehavé v núdzi, prosím, kontaktujte nás pred objednávky.

Vlastné-service nižšie k dispozícii:

Zmeniť materiál alebo farbu ;

Zmeniť obuvi štýly,ako napríklad zmena tenké päty robustný päty,kolená vysoké čižmy nad kolená vysoké topánky,vysoké podpätky na klinové podpätky,pridať bowknot,pridať popruhy atď.

Vlastné výška podpätku alebo platforme,výška podpätku je zhodné s platformu, takže raz potvrdil, výška podpätku, platformy, bude nájdený.

Výška podpätku môže byť viac než 30 cm , tak len hrať svoju fantáziu.

Skenovanie postupujte podľa QR kód a získajte viac zľava na telefón

1.Záruka a ručenie:

100% všetky dodané výrobky v dobrej kvalite a za prísnych vyšetrenie pred odoslaním. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

Ak nie ste spokojní, keď dostanete vaše položky, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Prosím, kontaktujte ma skôr, než vám to vrátiť. 2.Iné Politiky, Ktoré:

Nie sme zodpovední za žiadne clo alebo dovozu dane.

Necháme POZITÍVNU spätnú VÄZBU po obdržaní platby. Kontaktujte nás, ak nie ste spokojní s položku po ich obdržaní.

Všetky e-maily bude zodpovedaná v priebehu 1 pracovného dňa. Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail a budeme odpovedať vám čo najskôr.

Vážne Kupujúci Iba V Tom! Prosím, miesto cenovú ponuku, len ak súhlasíte so všetkými podmienkami.

môžeme poskytnúť vaše extra dicount ak ste objednávku mnohé kúsky .

Čas spracovania vlastné topánky by sa o 5-7 dní na dokončenie,komplexné štýl potrebujú dlhší čas. 3.Časté otázky: OTÁZKA:nemám rád farbu a vzor a veľkosť nie je fit ,môže osobitne vlastné ? Áno ,všetky topánky podporu vlastné ,a custom je zadarmo,pls kontaktujte nás pred vykonaním objednávky . Otázka:Je tam nejaké sledovacie Číslo pre svoj položky? Odpoveď: Áno, sme loď, na každej objednávke ich Sledovacie Číslo, a môžete zobraziť stave zásielky na príslušnej webovej stránke. Q:Má tento produkt prísť s tajný balíček?pretože nechcem, aby ľudia vedeli, čo v ňom. Odpoveď: Áno ,balíček sme len vyhlásiť "topánky", na štítok ,nie je žiadny detail informácie topánky ,tak pls nebojte sa . Otázka:som predajcov,chcel by som si kúpiť mnohé kúsky položka, čo je veľkoobchodné ceny? Odpoveď: Ahoj,vďaka za váš dotaz, ak by ste si chceli kúpiť veľké množstvo, prosím pošlite nám e-mail, dáme vám najlepšiu cenu, vďaka! Vitajte reorders a drop shipping ,dáme vám ďalšie zľavy.Ďakujeme!

Produkt Viac

USA $ 189 / Cena

USA $ 29 / Cena

USA $ 199 / Cena

USA $ 139 / Cena

USA $ 145 / Cena

USA $ 139 / Cena

USA $ 219 / Cena

USA $ 189 / Cena

USA $ 108 / Cena

USA $ 119 / Cena

USA $ 89 / Cena

USA $ 146 / Cena

USA $ 179 / Cena

USA $ 168 / Cena

USA $ 89 / Cena

USA $ 129 / Cena

Štítky: blok päty topánky, boot sorbern, veľkosť 49 podpätky, breifcase, čierna topánka dievča podpätky, päty ženy, veľkosť topánok 15, vysoké topánky heela, vysoké podpätky sz 13, tkaných vysoké podpätky veľkosť 16.


( 3 Hodnotenie )

Počet