433Mhz Bezdrôtový Smart Switch RF Diaľkové Ovládanie Prijímača stlačte Tlačidlo Radič Wall Panel-Vysielač,2 cesta/3 spôsob Multi-Control

€3.15


433Mhz Bezdrôtový Smart Switch,práca s Wall Panel-Vysielač , zabezpečuje lepší zážitok z prepínač,poskytovanie váš inteligentný život s oveľa väčšie pohodlie a potešenie.

Podľa GERMA

Upozornenie: Tento balík je Súčasťou rôznych produktov, pretože

môžete si vybrať d ifferent voľby.

Vlastnosti Produktu:

1. Multi-Functinal Prepnúť:Jeden Stene Panel Diaľkového Vysielača Prepínač je schopná kontrolovať viacero RF433 Relé Prijímače a viac Stene Panel Diaľkového Vysielača Spínače môžete tiež ovládať jeden VF Relé Prijímače súčasne.Stick prepínač s obojstranné pásky patrí . ( O prepínač: rôzne možnosti, farby , svetelného typ,alebo s prijemne tlačidlo na prepínanie,2Gang/3Gang voliteľné )

2. N o WiFi Ovládanie:S batériou v Stene Panel Diaľkového Vysielača Prepínač,ste schopní ovládať zariadenia pripojené k RF433 Relé Prijímače bez Wi - Fi,ako dlho ako tam je dostatočné napätie batérie.

3. Zákazník Ochrana:60 dní záruka vrátenia peňazí a vrátiť sa z akýchkoľvek dôvodov v lehote 15 dní. ce,CCC ,RoHS Uvedené.

4. Upozornenie:RF433 Relé Prijímač a Wall Panel Diaľkový Vysielač, vypínač musí byť použité spoločne,takže nie je možné kúpiť jeden prijímač alebo jeden prepínač sám.

5.Kontaktujte Nás:Ak máte akékoľvek otázky,kontaktujte nás prosím bez váhania,a sme ochotní poskytnúť vám ten najlepší servis uspokojí vaše potreby.

Technické Údaje Wall Panel-Vysielač:

Pracovná Frekvencia: 433MHz.

Batéria Model: CR2032 Alkalické Batérie (Balík Nie je Súčasťou Batérie) .

Materiál: HDPE(Type2) Plastové.

Kódovanie Špecifikácia: 1527.

Vzdialenosť: Vnútorné (20 M/65 Feets) , Vonkajšie (80 M/262 Feets).

Farba: Biela , Silver, Gold, Black.

Rozmery(d/Š/v) : 86mm x 86mm x 13mm.

Hmotnosť: 60 g/2.1 oz.

Číslo modelu: KR2201D-4.

RF Frekvencia: 433MHz.

Vstupné Napätie: AC 90V~250V.

Modulácia Režim: ŽIADAŤ.

Vzdialený Úložný priestor: 25pcs.

Schéma Typ: Pevné Terminálu.

Kódovanie: Inteligentný Učenie Kód.

RF Pracovný Režim: Superheterodyne Príjem.

Pracovný Režim: Momentálne, Prepínač a Latching.

Diaľkové Ovládanie Rozsah: >50 m (Voľný Priestor).

Farba: Zelená(PCB Dosky), Bielej (Vonkajší Plášť).

Veľkosť balenia: 8.2 * 4.2 * 2.5 cm/3.22 * 1.65 * 0.98 v.

Package Hmotnosť: 55 g/1.94 oz.

Poznámka : Tento Výrobok NIE WIFI Funkciu. Iba RF 433Mhz Funkciu.

Ako nainštalovať tento smart switch:

Nemusíte otvárať vonkajšie puzdro tejto smart switch. Môžete drôt priamo na svorkovnici. Upozornenie: Prosím, vypnite napájanie pred vedenia. Prosím, pripojte vodiče podľa nasledujúceho obrázku.

O Pracovný Režim:

Momentálny: Push vzdialeného tlačidla , relé spája, uvoľnenie vzdialeného tlačidla , relé dis-spája. Prepínač: Push raz vzdialeného tlačidla , relé spája , push dvakrát vzdialeného tlačidla , relé dis-spája . Latching: Push diaľkové tlačidlo, relé spája, push vzdialené tlačidlo B, relé dis-connect.

Prijímač Kód Resetovanie/Clearing:

Push učiace tlačidlo na prijímače 8-krát, kódy budú vymazané. Po odstránení kód, všetky diaľkové ovládače musia byť re-párové za účelom kontroly prijímač znova.

Učenie Kód (Momentálne):

Stlačte učiace tlačidlo raz, LED na Prijímači bude blikať raz. Keď LED prepínače zapnuté, stlačte akékoľvek tlačidlo na diaľkovom ovládači, LED na Prijímači zabliká 3-krát a vypne sa. Uvádzajú, že sú úspešne spárované.

Učenie Kód (Prepnúť):

Stlačte učiace tlačidlo dvakrát, LED na prijímači bude blesk dvakrát. Keď LED zapnúť, stlačte ktorékoľvek tlačidlo na diaľkovom ovládači, LED na Prijímači zabliká 3-krát a vypne sa. Uvádzajú, že sú úspešne spárované.

Učenie Kód (Latching):

Poznámky: Latching režim vyžadujú 2 rôzne tlačidlá, prvá z nich na "ON", v druhom "OFF". Napríklad: tlačidlo = ZAPNUTÉ, tlačidlo B = OFF. Push učiace tlačidlo na prijímači 3 krát, iniciovať latching nastavenie režimu. Chvíľu počkať, LED indikátor na prijímači zabliká krátko a vypne sa. Push diaľkové tlačidlo, LED bliká 5 krát. Push vzdialené tlačidlo B. LED bliká 5 krát. 3 sekúnd neskôr, LED kontrolka bude zapnite znova, znamená, že diaľkové ovládanie a prijímač sú úspešne spárované. A = V, B = OFF.

Pokyny:

Prvý krok: Jasné prijímač pamäti Stlačte učiace Tlačidlo na prijímače pre 8-krát, kódy, budú vyčistené. Po vyčistení kód, všetky diaľkové ovládanie nemôžu pracovať viac.

Krok Dva: Zápas Stene Panel Diaľkového Vysielača a Prijímača Stlačte učiace tlačidlo na prijímači dvakrát čas, príde prepnúť do režimu nastavenia. Chvíľu počkať, LED bude , to prichádza do učenia štátu. Stlačením vzdialeného tlačidla, LED indikátor na prijímači doske sa rozsvieti, potom neuvoľnia. Vzdelávanie úspešne.

POZNÁMKY:

1. Prosím, nie účtujú operácie, mali by ste vypnite napájanie a prevádzku po testovanie a správne elektriny.

2. Prosím, okamžite zmeniť batériu, keď je diaľkové ovládanie napätie je nedostatočné (keď napätie batérie je nedostatočná, vo všeobecnosti sa v blízkosti vysielací).

3. Venujte prosím pozornosť, aby sa zabránilo kovové maska,veľké zariadenia,silné rušenie elektromagnetického podanú, ak používate bezdrôtové RÁDIOFREKVENČNÉ produktov, a vyhnúť sa príliš krátku vzdialenosť medzi diaľkovým ovládaním a prijímač rady.

Štítky: tlačidlo pre handričkou, prepínač zigbee, signstek fm vysielač, reiju, doorhan diaľkové, baseus inteligentné tlačidlo, bluetooth smart switch, auto panel prepínač, xiaome vypínač, daytona tlačidlo tlačné.


( 2 Hodnotenie )

Počet