USDA a ES Certifikované organické Saw palmetto Extrakt 10:1

€10.98


Úvod Názov Produktu: O rganic Saw palmetto Extrakt latinský Názov: serenoa Repens (bartram) malá Časť Používa: Závod Vzhľad:Biely Prášok Skladovanie: Chladnom, suchom mieste, chrániť pred silným svetlom. Čas Použiteľnosti: 2 Roky Funkcia 1. Liečiť infekcie močových ciest 2. Zabránenie a zmiernenie príznakov zväčšenie prostaty 3. Upokojiť podráždenú a hyperaktívneho močového mechúra občas spojené s bedwetting 4. Zníženie hormonálne poškodenie buniek prostaty, prípadne zníženie budúceho rizika vzniku rakoviny prostaty. 5. Udržiavať zdravé cievy, nervy a tkanív, 6. Zníženie cholesterolu 7. Tonikum a Expectorant na slizniciach Pôvodu surovín pre Saw palmetto Extrakt Saw palmetto extrakt je extrakt z plodov serenoa Repens. Je bohaté na mastné kyseliny a fytosteroly. To bolo použité v tradičnom, eklektické a alternatívnej medicíne na liečbu rôznych podmienok, najmä benígna hyperplázia prostaty (BPH). Prehľad klinických štúdií, vrátane tých, ktoré sa vykonávajú prostredníctvom Národného Centra pre Komplementárnu a Alternatívnu Medicínu, našiel extrakt byť žiadny účinnejší ako placebo pre BPH.

Naše ekologické výrobky sú certifikované podľa Kiwa-BCS v súlade s EÚ a USDA organic predpisov.

Sme vždy pošle každej šarže vzorky na tretej strany, vrátane Eurofins, SGS, Alex Stewart pre rezíduí pesticídov, ťažkých kovov, mikrobiológie, aflatoxínu, PAH, SO2 testovanie.

Je potrebné, aby veľké množstvo našich produktov? Boli by sme radi vám pomôcť! Prosím, kontaktujte náš Väčšinu oddelenie diskutovať o detaily.

info na dbforest.com

Štítky: face lift, maca, extrakt, čistiť tvár, čína korenie, tongkat ali, palmetto, želatínu v prášku, nih alternatívnej medicíny, alternatívna medicína články.


( 2 Hodnotenie )

Počet