Vysoká Koncentrácia! 110V/220V 3g 5g 6 g Keramické Trubice Generátor Ozónu Vzduchom Chladený Vodou Ozonier Čistička Vzduchu Ozonizador Ozonio

€74.89


Vysoká Koncentrácia! 110V/220V 3g 5g 6 g Keramické Trubice Generátor Ozónu Vzduchom Chladený Vodou Ozonier Čistička Vzduchu Ozonizador Ozonio

3g:

5g:

6 g:

Špecifikácia:

Funkcia:

Dovezený materiál z vysoko čistej keramiky, SS 316L vnútorných elektródy, tefon spojení, ktoré sú najlepší anti-oxidačné materiál pre zabezpečenie niekoľko rokov beží. S otvoreným napájania ozónu výstup je nastaviteľná od 1-5g/h.

1. Veľmi nízka miera ozónu kazu a vysoké koncentrácie ozónu.

Ozón koncentrácia môže byť okolo 30-86mg/h, ktorá je oveľa vyššia než u konvenčných výrobkov.

2. Domesitic patentu výrobok----- dostal domáci patent v roku 2008.

Vzduchom chladené pre interné a externé elektródy s nízkou nárast teploty continously pracovný, high

efektívnosť a stabilné ozónu výstup.

3. Nízka spotreba energie.

Pracovné napätie je iba 10% z podobných výrobkov, stabilný capactiy, ale s nízkou ozónu rozptýliť.

4. Malá veľkosť.

To šetrí miesto efektívne. Veľkosť je menšia ako 1/4 podobné výrobky.

5. Jednoduché na obsluhu a inštaláciu.

Produkt Patent:

Vnútorné a vonkajšie elektródy dvojité vzduchové chladenie generátor ozónu je praktický výrobok určený našej spoločnosti. Funkcie spočíva v silnej odvod tepla schopnosť. Hliníková doska vyzerá ako slnko, kvet, ktorý má väčšie chladiaca plocha, jednoduché pre odvod tepla.

Preto, generátor ozónu môže pracovať nepretržite s tepelným zvýšené veľmi pomaly.

Aplikácia:

Malá miestnosť na čistenie ovocia a zeleniny, umývanie, vody sterilizácia a pod.

Pracovné Podmienky:

Okolitá Teplota: 20 stupeň,Kyslíka, Čistoty viac ako 93% Vzduchu Zdroj vstupnej a výstupnej Teplote nad mínus 45 stupňov, Ak okolia zmeny teploty, ozónu výstup zníži by10-20% zodpovedajúcim spôsobom.

Upozornenie:

Pri používaní tohto generátor ozónu, lepšie používať eletrical ventilátor a prísne zakazujú ľudí, ktorí pracujú v miestnosti s ozónom vo vysokej koncentrácii. Výstup vysokého napätia je nebezpečné. tie sú prísne zakázané dotýkať sa ho v žiadnom prípade, keď je v práci.

Štítky: 78l08, výkon čistička, iónske čistička vzduchu, ozón vody purifer, vzduchu odstrániť, trubice ozón, generátor ozón pre vodu, generátory ozónu g 220 v, meter ozónu, ozón.


( 0 Hodnotenie )

Počet