Retro Abstraktné Geometrické Vankúše , Obliečky vankúš , Auto Office Home Dekoratívne sedacie vankúše 45*45 cm

€6.86


Vankúš neviditeľný zips dizajn, môžete vziať na seba a umývanie, Vankúš je jednostranný tlač, späť, je čistý konopný farby.

Vďaka za návštevu nášho obchodu!!

Funkcia produktu

Veľkosť:45cmx45cm(asi 17 "x17" ) Textílie Produktu: 100% prírodné zahustiť Bielizeň, Bavlnená Tkanina.

Plnka: Č neviditeľný zips dizajn. vymeniteľný a umývateľný Starostlivosť: Pranie v studenej vode pri jemnom cykle, alebo ručne. Nepoužívajte bielidlá.

Suché bytu alebo zavesiť na suché. Žehlička hore nohami na bavlna teploty s parou. Vezmite Prosím Na Vedomie: 1.Tam môže byť 1-2cm odchýlka existovať. 2.Mierne odchýlky vo farbe nie je možné, pretože obrázky majú tendenciu zmeniť farbu mierne.Kryt môže zmenšiť mierne. 3. prosím, umývanie tieto kryty sepapately z iných utierky materiálu. 4. Farba sa nemusí objaviť, ako presne ako v reálnom živote, vzhľadom na odchýlky medzi počítačové monitory. Prosím, neváhajte ma kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky. Bol by som rád počul od vás!

Štítky: vankúš ikat geometrické, prírodná koža žena taška vrecku, vankúš geometrické deco, motýľ hodiť vankúš, kožušiny gauč, vankúše line geometrické, mat rose, vankúš geometrických tlač, vankúš rastlín, zelenej listovej vankúš.


( 0 Hodnotenie )

Počet