Čínska astrológia a to, potkan, vôl, tiger, zajac, drak, had, kôň, koza, opica, kohút, pes a prasa ruyao porcelán, čaj pet

€14.37


Množstvo: Jeden kus Materiál: porcelán Funkcia: ruyao plavidlá, praskanie glazúra, jeden z piatich slávneho plavidla v Dynastie Song Starovekej Číne. Ponúkame vám sledovacie číslo pre všetkých kupujúcich.

Podmienky

Milí kupujúci, položky sú krehké, ale neboj sa o to. Čo môžete kúpiť od nášho obchodu je nie len výrobkov, ale aj záruku. Budeme určite package položku s viac starostlivosti. Všetko bude ideálne. Možnosť byť rozdelené na svojej ceste k cieľu je veľmi tenké, takmer 1%. Ak niektoré položky sú nefunkčné, prosím, donot byť smutný, pretože sme sa loď, ktorú výmenou. Čo musíte urobiť, je poslať nám fotky zlomených predmetov. Ak je čaju zásobník, že je poškodený, cez prepravu, máte s nami spolupracovať na nahlásenie škody na miestnej Logistiky prvý. To je veľmi jednoduché! Teraz vychutnať si v našom obchode. Odniesť domov!!

O nás

Vitajte v našom obchode! Ahoj, priatelia. Volám sa Linda. Som rád, že vás spoznávam. Som tak šťastná, že ste konečne nájsť našom obchode. Vezmite prosím na chvíľu pozrieť na produkty z nášho obchodu. Dúfam, že by ste mohli nájsť ten, ktorý vám patrí. Odniesť domov, haha. Zanechať svoje stopy tu, a budete mať po celú dobu. Priniesť Čínsky tajomný pocit z tu, a budete radi, že po celý čas. Mohli by ste sa ma pýtajú, akékoľvek otázky vám dont pochopiť, o Číne alebo Čínsky položky. Budem odpovedať na každú otázku trpezlivo. Ja dúfam, že tento obchod bude prinášať viac pre teba prekvapenie. Môže vám šťastie každý deň!

Doprava

Položky ľahší ako 2 kg, dodávané prostredníctvom e-packetto Spojených Statesand ruskej Federácie, ktorá trvá približne 7 až 15 pracovných dní.Položky ľahší ako 2 kg, dodávané v Číne post vzduchu mailtoother krajín, ktoré trvá asi 15 až 30 pracovných dní. Položky ťažšie ako 2 kg, dodávané spoločnosťou Air mail/EMS/Fedex/DHL.Rozhodli sme sa, prepravu spôsobom. Ak potrebujete konkrétne prepravné plošiny, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre podrobnosti. Iný dopravca je rôzne v expedičný poplatok. Budeme citovať pre vás podľa položky hmotnosť a ak je vo vašej krajine.

Vráti

Akceptujeme vrátiť žiadosti s výnimkou niektorých prispôsobené položky. Prosím, kontaktujte nás priamo, ak sa chcete vrátiť. Poskytneme spiatočnú adresu pre vás. Prosím pomôžte nám balík je bezpečnosť, aby sa ubezpečil, že to nebude zlomená počas prepravy. Zabezpečíme vydanie vrátenie peňazí po tom, čo sme dostali v Zbrusu Nový a Neporušenom stave. Prosím pochopiť. Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám lepšie slúžili. Prosím dôverujte nám. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete akúkoľvek pomoc.

Kontakt

PROSÍM, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ, AK MÁTE AKÉKOĽVEK OTÁZKY ALEBO POTREBUJETE AKÚKOĽVEK POMOC! Budeme reagovať na vás v priebehu 12 hodín. Vaša spokojnosť je naším konečným cieľom.

Štítky: príslušenstvo morča, opice hračka, čínsky drak porcelánu, porcelánová kanvica, farma kozí, sklo pet ryby, čínsky ox, čínske vázy, čaj pet yixing, bunny keramické.


( 0 Hodnotenie )

Počet