10 Farba Dočasné Svetlé Vlasy Kriedou Špirála Nastaviť Farbu Vlasov Prenosné Kriedou Prášok DIY Pastel Farbenie Vlasov, Maľovanie Salón Krásy Styling

€10.92


10 DOČASNÉ LESK FARBY VLASOV KRIEDOU HREBENE, Stačí si zobrať jednu farbu alebo kombináciu farieb na DIY vašej farby vlasov. Dať vaše vlasy ako živé, ako sa vám páči. Fantastické a jedinečný darček pre deti alebo dospelých, ĽAHKO ovládateľný & WASH-OUT - farba Vlasov špirála funguje krásne na Všetky Prírodné Farby na Vlasy. Môžete zmeniť vaše vlasy v priebehu niekoľkých minút, stačí použiť ho česať vlasy hladko. Ľahko umýva sa s obyčajným šampónom a vodou. NON-JEDOVATÉ & SAFE - Tieto vlasy kriedy sú vyrobené z ekologických materiálov, a to nie je TRVALÉ! Nebude škodiť vlasy. Tieto farby vlasov špirála je bezpečný pre deti, dospievajúci vo veku 3+. Buďte si istí, použitie, ale nejedia SKVELÝ NÁPAD - Možno narodeninám, Cosplay make-up, valentín, veľká noc, Mama deň darček pre dievčatá, ženy. Vlasy kriedou hrebene sú vhodné aj na spoločenské láskavosti, v triede, odmeny pre deti UPOZORNENIE - Tieto vlasy kriedy práce skvelé na svetle vlasy ako šedá a blond vlasy. Ale to je trochu ťažké pre tmavé alebo hnedé vlasy, môžete pridať trochu vody prvý, ktorý môže robiť to lepšie aplikovať farbu na vlasy. A kriedou môže byť trochu lepkavé. Láskavo pochopiť, mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe tónu fotky a skutočné položka Návodu: Krok 1: Sprej na vlasy, ktorý chcete farbivo s vodou. Krok 2: Narovnať vlasy vám budú farbiť ako prvé, potom hrebeň v smere hodinových ručičiek na farbenie. Krok 3: Po farbenie, môžete použiť hrebeň alebo sušič na vlasy vytvoriť svoj obľúbený účes.

Štítky: acryl farba biela, farba vlasov vosk, fúzy farba, dropshipping šampón, farbenie vlasov, kriedové farby na maľovanie, svetlé chĺpky farba, vlasy sevich, farba vlasov perman, dočasné farby na vlasy.


( 3 Hodnotenie )

Počet