DORAYMI 3200mAh BU10 Batérie pre Meizu Meilan U10 Mobilný Telefón Nahradenie Batterie Vysokej Kvality Nabíjacia Bateria

€7.11


Popis produktu Kvalitné Smart IC Čip a CE Certifikované Postavený v smart IC čip, aby sa zabránilo cez-nabíjania cez-vypúšťanie, viac-kúrenie, viac-obvod, viac-aktuálne a iné bezpečnostné funkcie. CE a RoHS, ktoré sú certifikované. Vyrábané pod prísnou kontrolou kvality, DuaI ICs ochranu pre bezpečnejšiu prevádzku na oboch používateľa a zariadenia. Vysoká Kapacita Batérie Viac Moci, Viac Využívať Čas. 3200mAh vysoká kapacita batérie, ponúkame vám viac využívať čas a silu svojho života. Najnovšie technológie, aby sa ubezpečil, dostanete najviac času možno z jedno nabitie. Nová Batéria, Nový Telefón Nabíjanie často deň, pokles o 10% rýchlejšie, vypnite suddendly, spustiť z batérie a tak ďalej. Unavení z mŕtvych telefón alebo ako problém? Potrebujete novú batériu. Priniesť život späť do svojho starého telefónu. Nová Batéria, Nový Telefón. Užite Si Novú Cestu. Špecifikácia Model: BU10 Typ Batérie: Li-polymérová Batéria Bunky Trieda: A++ Kapacita: 3200mah Napätie: 3.85 V Obmedzenej Napätie: 4.4 V PCM Stravovanie: Vlastné Vyrobené & Desognable Cyklu Čas: Viac ako 550 krát Certifikácia: CE a RoHS Bezpečnostné certifikáty: DuaI ICs ochrany Materiál: Eco-friendly Package

1* Náhradné Batérie

Bezplatné Nástroje Picture Show

Zásielky

Máme loď na celom Svete.

Zvyčajne sme loď vašej objednávky v priebehu 24 hodín po zaplatení zbaví, niekedy omeškania z dôvodu Čínskej Dovolenku.

Položky sú dodávané z Číny, tým CDEK alebo PostNL alebo Iný spôsob Dopravy, s sledovacie číslo zásielky, zvyčajne dodávka trvá 15 až 30 pracovných dní, niekedy to meškanie vzhľadom na Prepravné Plošiny, Colnej kontroly a Post-Dispatch určenia a iné neodolateľné faktorov.

Čas dodania závisí od destinácie a ďalších faktorov. Ak nechcete dostávať čas, po 30-50 dní, prosím neváhajte a kontaktujte nás, budeme skúmať a riešiť tento problém za vás. Vrátenie & Return

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám NIE je problém vrátenie peňazí alebo výmenu. Nie sú Žiadne VÝNIMKY!

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša objednávka Nie.

3. Vrátime vám PLNÚ SUMU, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.salonmichaela.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu. Spätná väzba

Vaša spokojnosť je náš večný výkon. Nechajte nám spätnú Väzbu, 5 Hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami. Ďakujem vám veľmi pekne.

V prípade akýchkoľvek otázok, prosím neváhajte a kontaktujte nás PRED vami, dajte nám neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Ďakujeme za pochopenie!

Štítky: m5 meizu, 10000mah 6s, meizu u20, meilan x5, meizu m1 poznámka batérie prípade, letv, 22650 batérie, 32gb telefón, iphon 7 golf batérie, meizu mx4.


( 5 Hodnotenie )

Počet