1000 Ks/Veľa M2/M2.3/M2.5/M2.6 Plochou Hlavou elektronické kríž osadený phillips zápustnými samostatne závitov skrutky Dĺžka 4 mm 14 mm

€9.98


Byt Hlavy micro elektronické kríž osadený phillips zápustnými samostatne závitov skrutky

Ak si chcete kúpiť iné veľkosti, ktoré produkty nie je v mojom obchode pls kontaktujte nás :-) Poštovné

1. Pošleme na registrovanú adresu, ktorá ukazuje, v www.salonmichaela.sk

2. Nenesieme clo alebo dane ,ale budeme spolupracovať s kupujúcim c ustoms vôľa , a poskytnúť potrebné doklady, prosím, kontaktujte nás 3. Ak potrebujete faktúru a majú špeciálne vyžadujú na deklarované hodnoty,prosím, dajte nám vedieť, po zaplatení spätnú Väzbu Vaše uspokojivé je náš jediný výkon. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.

PROSÍM, láskavo nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s nákupom.

PROSÍM, neváhajte a kontaktujte sa s nami, ak nie ste spokojný s vaším kúpiť, my sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy, ktoré s vami.Ďakujeme!

O nás Špecializuje na výrobu podložiek, jar matice, matice, skrutky a mnoho iných druhov spojovacích materiálov. S skúsený a profesionálny tím, sme vyviezli naše výrobky do mnohých krajín a regiónov celého sveta, najmä Juhovýchodná Ázia, Východná Európa, Afrika, Blízky Východ, USA, Ruska, a tak ďalej. Vítame zákazníkov, obchodných združení a priateľov zo všetkých častí sveta, aby nás kontaktovať a hľadať spoluprácu pre vzájomné výhody .

'

Štítky: skrutka m12, omega b, 3 mm skrutka, 1 3 mm skrutky, skrutky 1000 dielov, 4 mm skrutky, zahraničné légie, skrutka m3, skrutka nastavenie, m22.


( 0 Hodnotenie )

Počet