Auto, Motocykel Batérie Terminál Odkaz Rýchle Cut-off Prepínač Otočný Odpojte Izolant Auto Truck parts Batérie Cut-off vypínač

€2.25


Popis produktu: Vyrobený zo zliatiny zinku. Úplne nové a vysokej kvality zaručuje dlhú životnosť služby a silnú odolnosť. Pripojí sa priamo na batérie terminál je odrezať uvoľnením zelené koliesko. Efektívne riešiť prác problémy,elektrické úniky a straty elektriny. Uchytenie na rôzne typy batérie tak dlho, ako priemery ich hromadu hlavy sú 1.7 cm. Špecifikácie: Výrobok materiál: zliatiny zinku medené oplechovanie, Vhodný pre jeden produkt záväzné príspevky: 1.5-1.7 cm Clona: 1.7 cm Veľkosť:8.6 cm*3.6 cm Úlohu: chrániť batérie a zabrániť self-absolutórium. Obsah balenia: 1 x Batéria Terminálu Prepojenie Prepnúť Poznámka: (1) Všetky obrázky sú profesionálne farebné, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť. (2) údaje je nameraný manuálne, a tam môže byť nejaká odchýlka, ale to nemá vplyv na použitie.

Štítky: veľa batérie terminál, dc batéria izolant, autobatérie terminál, elektronické, univerzálny auto batérie terminál, 12 batéria izolant, transpo batérie izolant, 0ga batérie terminál, dióda batéria izolant, zliatiny batérie terminál, Autobatérie Izolant.


( 0 Hodnotenie )

Počet