Tripcraft 5" 5inch 72W Led Svetelné Tyče 2 ks 4pcs 8pcs 10pc 10pc mieste Lúč 12V 24V pre 4x4 4WD Barra Svetlometu Auto Lode SUV ATV

€18.52


Prepravné A Colné Odbavenie:

1. Doručenia:

* Kuriérska služba neakceptuje PO BOX adresu.Musíte zabezpečiť úplnú adresu s domu a ulica, číslo. * Kórejský zákazník, vyplňte, prosím, v pravej psč (nový 5 údaje zip kód), inak to nemôže byť dodaný. * Nemôže byť dodaný do zámorských území, patrí Dcérskej spoločnosti ostrovov. Ak ste zaplatili, vrátime vám. * Máme právo na zmenu prepravu spôsobom zvolený, ak zákazník je vo vzdialenej oblasti,alebo prepravná spoločnosť, politika zakazuje. * Vzdialenej oblasti príplatok za poplatok: DHL/UPS/FedEx Cca.USD35. Ak chcete zistiť, či máte vo vzdialenej oblasti ,pls kontaktujte online zákaznícky servis, alebo zanechať správu tu. * Zákazníci si vybrať Čína príspevok alebo HK poštou, by mali pochopiť, že sú nezávislé spoločnosti klobúk nemôžeme ovládať. Sme tlačiť ich na dodanie tovaru, rýchle, ale tovar je možné dostať oneskorené z neočakávaných dôvodov. * Zákazníci majú na kontrolu balíkov predtým, než ho podpíšete. V prípade akýchkoľvek obal je nefunkčné pls napíšte ziskov a strát a požiadajte kuriéra prihlásenie. Potom sme sa budú vzťahovať na náhradu škody z prepravnej spoločnosti na pokrytie zákazník je stratené. * Ak nebudete mať v kancelárii/doma pls nájsť osobu, ktorá sa môže prihlásiť za tovar, alebo predĺžiť čas dodávky a potvrdiť nás odhad dátum lode von. * Ak existujú rôzne doprava zadarmo spôsobom, predávajúci má právo zvoliť najvhodnejší spôsob, ako podľa hmotnosti tovaru.

2. Clo a DPH pri Dovoze/GST , za dopravu z Číny:

* Sme vždy vyhlásiť hodnotu približne polovica skutočnú hodnotu znížiť zákazníka dovozné clo a dane.Ak všetkých zákazníkov, má inú predstavu pls kontaktujte nás v čase. * Sme nenesie žiadnu cla a dovoznej DPH/GST, nenesie vzdialenej oblasti príplatok za poplatok. * Pre mnohých krajinách, možno, že kupujúci bude musieť zaplatiť colné daň. Napríklad: Kanada, Fínsko, Poľsko, Izrael, Rím, Rumunsko, Grécko, Čile, Dánsko, Bulharsko, Maďarsko, česká Republika, Slovensko, Mexiko, Costa Rica, Island, Kazachstan, Thajsko, Turecko, Peru a viac iných krajinách. * Rusko, USA a AU väčšinou nemajú daňové problém.

3. Prečo Nakupovať U Nás?

* Dobre po predaji služby * Zlyhanie: menej ako 0,1% * Záruka: môžeme poskytnúť 1 rokov wanrranty * Po - predajný servis: sme stačí nám poskytnete, obrazu a videa, potom môžeme vám poskytnúť náhradné * Kvalita: sľubujeme, kvalitné a predtým, než sme ho odoslať na vás,budeme kontrolovať, je to pre 5times,a keď budete hovoriť so svojimi zákazník,ktoré sme vám náš certifikát v tom prípade môžete ukázať im to, alebo dať to na vašom webe.a môžete navštíviť našej továrni v rovnakom čase * Cena: je závislá na kvalite,samozrejme, môžeme diskutovať, ak máte 3000pcs za mesiace,takže zozname výrobkov,nie vrátane ceny

4. Ostatné služby

* Bez ohľadu na to, aké otázky, keď si vysporiadať sa so svojimi zákazníkmi,môžete kontaktu s nami,môžeme urobiť čo je v našich silách, aby vám pomohol. * Môžeme urobiť v našich silách, aby sľub,môžeme zaslať vašu objednávku skoro čo najskôr,v tom prípade môžete to mám skoro a nemajú vplyv predaj * Môžeme vám naše výrobné obrázka alebo videoklipu,ak chcete, a nech sa vám bude naša predajca si môžete zakúpiť 3000pcs mesiacov * Snažíme sa čo najlepšie splniť máte iné otázky, ak chcete, aby sme na to.

5. Spätná väzba

* Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemné nakupovanie s nami. * Ak ste spokojný s nákupom a naše celkové služby, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu, a budeme robiť rovnaké pre vás. * Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme, že obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. * Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po nákupe, sme sa zaviazali k vašej 100% spokojnosti.

Štítky: ledbar, panel led, 4x4 bar led, 12v led, led svetlo pre auto 4x4 offroad, barra led offroad, amber bar, 220v bar led, barra led, 12v led bar.


( 1 Hodnotenie )

Počet