BOBLOV 2-32X 3.5" Farebný LCD lupa Elektronické Čítanie Digitálnych zväčšovacie sklo slabozrakých na Čítanie Pomoci loupe electronique vergrootglas

€44.71


BOBLOV 2-32X 3.5" Farebný LCD lupa Elektronické Čítanie Digitálnych zväčšovacie sklo slabozrakých na Čítanie Pomoci loupe electronique vergrootglas Funkcie: 3,5 palcový TFT LCD displej; vreckovej Veľkosti, Ľahký a Prenosný dizajn Variabilné zväčšenie: 2x na 32x Tri farebné režimy: plne farebný, biely atrament v čiernej pozadie, čierny atrament na bielom pozadí životnosť Batérie: do 3 hodín je veľmi vhodný pre čítanie kníh, časopisov, cena na značky, novinové články, ponuky, zmenky alebo niečo s malým písmom. Popis: Tento údaj je zväčšovacie sklo je šikovný pomoci pre ľudí so slabým zrakom. Malý a kompaktný, ako to môže prísť na vašu pomoc, ako digitálny zväčšovacie sklo kedykoľvek a kdekoľvek. Z 2x na 32x na jeho obrazovke LCD ponúka viacero režimov zobrazenia tak, aby vyhovovali vašim individuálnym predstavy potreby, a umožňuje ukotviť text. Obrázky a objekty pre jednoduchšie sledovateľný. Tento digitálny zväčšovacie sklo je veľká pomoc čítať, prezerať mapy, menu, recepty, štítky, atď. Špecifikácia: Displej: 3,5 palcový TFT LCD displej Variabilné zväčšenie: 2x na 32x Tri farebné režimy: plne farebný, biely atrament v čiernej pozadie, čierny atrament na bielom pozadí Batéria: Nabíjateľná lítiová batéria, životnosť Batérie: do 3 hodín TV-OUT Režimy: PAL/NTSC Zobraziť Batérie: Áno Recharger: Mini-USB rozhranie Napájania: Predvolené napájanie, DC5V/1A Rozmery: 109 x 75 x 13mm Balík v cene: 1 x 3,5 palca Video Lupa(S Popruhmi) 1 x Adaptér(EÚ Konektor na Mini USB Port) 1 x TV kábel 1 x Čistú Handričku 1 x prepravný vak 1 x USB Kábel 1 x anglický Používateľská Príručka 1 x Držiak Q& Q: Ak sa Obrazovka je prázdna, čo mám robiť, prosím? A: Prosím, láskavo zabezpečiť napájanie a batéria má dostatok elektriny,potom, prosím, overte, že na položku, ktorú chcete zväčšiť je Posutioned správne podľa strede obrazovky. Q: zariadenie sa nezapne, čo mám robiť, prosím? A: Prosím, láskavo skontrolujte polaritu batérie nainštalovanej Q: obraz na displeji je tma alebo skreslená, čo mám robiť, prosím? Odpoveď: uistite sa, že jednotka je umiestnená byt na stránke čítate a že noha zväčšovacieho skla sa prevracia sa na svoje maxumum pozíciu Otázka: sú škvrny alebo kazov na obrazovke,čo mám robiť, prosím? A: Prosím, láskavo čistenie displeja a objektívu (Nachádza sa medzi spodné dve LED svetlá) Otázka: Text je príliš malý na červenú,čo by som mal robiť? A:Prosím, láskavo stlačte zväčšiť tlačidlo.

Štítky: svietidlo stolná lampa, zubné loup, nova optometry, optometry skúšanie, binokulárne hlavový most zväčšovacie sklo, zväčšovacie sklo loupes, boblov fotoaparát, zväčšovacie okuliare lupa, digitálny lupa pre slabozrakých, obrie lupy.


( 5 Hodnotenie )

Počet