Náhradné robota motorových radič RZ-MCI005.PCB motorový bežecký pás vodiča doske doske

€54.30


náhradné robota motorových radič RZ-MCI005.PCB motorový bežecký pás vodiča doske doske

Dôležité: Pošlite jasný obraz starého radič nám pred/po nákupe, aby sme vám mohli pomôcť, ak chcete skontrolovať, najmä pre nahradenie radič, pin rozdiel môže spôsobiť uncompatible. Balík obsahuje: výmena regulátora *1 Záruka 3 mesiace náhradný regulátor môže pracovať dobre a testované pred zásielky, bez návratu, ak tento ovládač nebude fungovať s vaším bežiacom páse. Ako určiť nepodarilo radič: E01: zlyhanie komunikácie,jednotlivec senzor poruchy; E02: radič zlyhanie, chceme vedieť, ktoré detektor je rozbité, ak E02 je najlepšie prvý test motora, či tam sú nejaké problémy motora E03: Snímača chyba; všeobecné robota bude zase o pár sekúnd neskôr, tam E03; E04: vo všeobecnosti viac-aktuálne chybu, táto situácia je všeobecne spálené súčiastky na kontrolóra; E08: môže byť výťah motorové ovládanie chyba.

Reálne Obrázky

Pôvodné obrázky

Pošlite obrázok ovládači k nám na potvrdenie po kúpe, tak ako sme mohli skontrolovať pred odoslaním. Prosím, uistite sa, že nie je problém s motorom pred zadaní objednávky.Motor môže byť testované metódou je znázornené na obrázku nižšie. Ak motor beží hladko 5# batérie, znamená to, že motor je dobrý. Ak beží, nie hladko, alebo nie je spustený, to znamená, motor nefunkčné.

náhradné robota motorových radič RZ-MCI005.PCB motorový bežecký pás vodiča doske doske

Štítky: vr bežiacom páse, domov bežecký výkon, radič rada bežiacom páse, ležiaci bežiacom páse, led pás, obchodné robota domov, bežecký pás ovládací panel, veľký bežecký pás, fs76, rýchle vlasy.


( 0 Hodnotenie )

Počet