Teleskopická Umývadlo, Polička Mydlo, Špongiu Mozgov Rack Úložný Košík, Taška Batérie, Držiak Nastaviteľný Kúpeľňa Držiteľ Kuchynský Drez Accessorie

€6.30


Funkcia:

1. Rozšíriteľná Dizajn: môže plniť rôzne potreby, rôzne umývadlo veľkosti, nastavte dĺžku slobodne, môže uložiť veľké kapacity.

2. Vetrané Mozgov: zdravé životné prostredie, uchovávajte ho v suchu, drenážne otvory sú rovnomerne rozložené a nie je zdravšie nie zbierať vody.

3. Uterák Bar: Intímne každodenné dizajn, môžete udržať tkanina suchá, vetraná, čisté a hygienické.

4. Jednoduché uskladnenie: Ľahko skladovať čistiace potreby, ako je jedlo, mydlo, lopta štetec, atď. To je pohodlné rukoväť v primeranej výške, a vhodné pre každodenné čistenie.

5. Jednoduchá Inštalácia: Humanized dizajn, ľahko odstrániť a umývanie. vyrobené z PP materiál je stabilnejší a nemá shake.

Poznámka:

Skutočná farba sa môže mierne líšiť od obrázka vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt

Prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka vzhľadom na ručné meranie

Špecifikácia:

Materiál: PP

Farba: biela, modrá

Veľkosť: ako je znázornené

Package vrátane:

1 x Teleskopická umývadlo rack

Štítky: stojan pre farby rotujúce, stojan na kuchynské potreby z nerezovej ocele, stojan pre slamy, stojan pre dekorácie na stenu, stojan pre dezert tabuľka, kovové kniha stojí za prečítanie, stojan pre parasol, stojan na kancelárske potreby dodávky, pečieme nohy, stojan na vajcia.


( 0 Hodnotenie )

Počet