Akrylové Nechty Auta Prášok 3D Tipy Sklo Pohár Nechtov Kefkou Kryštálu Polyméru Vyrezávané Nail Art Kit Kompletný Manikúru Nechtov Rozšírenie Auta

€3.38


Guľka Bod:

Toto je navrhnutý pre manikúru použitie.

Je ľahko ovládateľný.

Pre profesionálne salon použitie.

Môže byť veľká položka.

Existujú dva špecifikácie pre použitie.

Špecifikácie:

Návod na použitie:

1. Zmieriť sa s krištáľovo prášok, môžete zarobiť pekné lesklé crystal armor; s peľ, prach, môžete vytvoriť veľmi krásne 3D vyrezávané.

2. Profesionálne crystal nastaviť, tento set je určený pre sticky veľké diamanty, zliatiny ozdoby, šperky, zirkón, a naopak-jediný záujem spodnej časti vŕtačky.

3. Nalejte crystal kvapalina do skla riešenie pohára a naneste malé množstvo rozpúšťadla do nechtov kefkou. (Ak to je príliš veľa, môže to byť filtrované na okraj pohára alebo rozpúšťadla drop pohár.) Pomocou crystal tip kryštálu kvapaliny a primerané množstvo. Crystal prášok, pomocou zmesi crystal kvapaliny a krištáľovo prášok do podobe krištáľovo tuku loptu na hrot pera, dať loptu na klinec a tvar s pen. Môže byť použitý ako crystal brnenie a krištáľovo rytie.

Balenie zoznam

B: crystal kvapaliny (120ml)*1, kefa*1, jasné crystal prášok*1, ružový kryštál prášok*1, white crystal prášok*1, crystal pohár*1, 3D akrylové formy*1

Štítky: polygel tip na nechty, súpravy, acryl nail art nastaviť, ibd polygel, rozšírenie auta nechtov, art cup, acryl nechtov auta, gél lak na nechty mgo, hybridný set, akrylové nechty auta s kvapalinou, falošný necht nastaviť.


( 1 Hodnotenie )

Počet