15 g intergrated dlhú životnosť keramické dosky ozónu generaotor čistenie vzduchu corona vypúšťanie ozónu doska honeycomb KHP-15GIL DGOzone

€15.01


15 G/H keramické dosky generátor ozónu na čistenie vzduchu DGOzone

Funkcie

1. Vysokého napätia a high-frequency corona výtok, malé rozmery transformátora, nízka miera spotreby elektrickej energie. 2. Epoxidové zalievanie, hydroizolačné, Nepremokavé, Korózii dôkaz transformátor. 3. S dlhou životnosťou keramické dosky sú vyrobené cez zelené výroby na 96% hliníkový oxid keramiky, s hodváb-na obrazovke vypúšťanie odporu volfrámu a molybdénu a iných látok, vyhladzuje a cínu-ošetrené na elektródy po co-streľby na vysokej teplote 1650 ℃.Vysoká teplota co-streľby elektródy a circu jej nikdy spadnúť, a sú s vynikajúci vlhkosti a odolnosť voči oxidácii.

Pozornosť treba venovať týmto

1、Chladenie metóda: Vzduchové chladenie transformátora a keramická platňa. 2、Keď generátory ozónu práce, je potrebné mať k dispozícii chladiace ventilátory vyhodiť keramické dosky a ozónu napájania. Pri inštalácii zdroja napájania, skontrolujte prosím, či je 2-3 cm vysokú priestor medzi jeho spodnej časti a pevné dosky, tak, aby sa teplo na spodnej časti napájanie je možné vyžaruje rýchlo. 3、To je vysoké napätie produktu. Nedotýkajte sa ho, keď je v práci. 4、Zvyčajne po ozónu sterilizácia, potrebuje 20-30 minút plošných ozónu než sa niekto vstúpi. A len vtedy, keď je koncentrácia ozónu alebo nižšie 0.15 ppm, to je povolené vstúpiť.

DGOzone S.r.o.

Nachádza sa vo východnej časti Číny, v Šanghaji .DGOzone S.r.o. je jeden technický uvedené spoločnosti, ktorí sa profesionálne navrhuje, vyvíja, distribuuje generátory ozónu pre civilné a priemyselné vzduchu a vody liečby. DGOzone majors v ozónu generátor jednotiek, generátor ozónu stroje a príslušenstvo. Generátor ozónu jednotky patria keramické dosky generátor ozónu jednotiek a keramické trubice generátor ozónu jednotiek. Príslušenstvo kryt venturiho, spätný ventil, vzduchový vlasy a tak ďalej.

Štítky: keramické honeycomb, 1g ozónu doska, honeycomb doska, prenosné elektrické sušenie, dn 20 vody, prenosné elektródy na vlasy, rozpúšťa ozónu meter, ozón vo vode meter, doska ozónu 500, 20 kv dióda india.


( 1 Hodnotenie )

Počet