Kolo KYSELINY LED Úroveň Batérie Indicat Skladovanie Batérie Indikátor Hodinu Meter Počítadlo pre Starostlivosť o Trávnik alebo Podlahy Starostlivosť Zariadenia 12v 24v

€181.54


Runleader je hrdý na to, predstaviť novú RL-BI002 Indikátor Batérie. To môže fungovať na väčšine olovené skladovanie batérie.Má výkonné indikátor stavu batérie systém a niektoré ďalšie jedinečný dizajn.

Indikátor batérie Systému, Vrátane :Oneskorenie Displej Funkcia,vypnite Funkcie Pamäte,Otvorte CircuitReset Funkcie,atď.

Jedinečný Dizajn Vrátane : easy SNAP-IN inštalácia,dáta uložené automaticky po diaconnecting s batériou,atď.

Navyše, výrobky dostali certifikácia CE a ROHS. Má patent v Číne.

Tento indikátor batérie má 10 segmentové LED graf zobrazenia. Rôzne svetlo zobrazuje rôzne úrovne nabitia batérie vizuálne.

Indikátor batérie obleky pre olovené skladovanie batérie, môže pracovať na 12/24V,36V,48/72V batérie.Iné batérie typu(napríklad GEL, AGM, LiFeO4) je potrebné prispôsobiť sa,prosím, láskavo kontaktujte naše servisné stredisko.

Po pripojení merača je 12/24 pin alebo 48/72 pin s batériou, meter bude identifikovať napätie automaticky.

Tento indikátor batérie s hodinu meter je možné identifikovať nové batérie inteligentne.

Tento indikátor batérie má odkladu čas, aby sa zabránilo nesprávnej displej o úroveň nabitia batérie.

Tento indikátor batérie navrhnuté s funkciu, ktorá je úroveň nabitia batérie môže byť iba nadol, nie nahor. To umožní, aby indikátor stavu batérie nie je vždy hore a dole ostro.Ako všetci vieme, bez nabíjania batérie nebude nahor alebo plná.

Na udržanie batérie, túto batériu indikátor funkcie navrhnuté s uznaním false nabíjania batérie signál.

Tento indikátor stavu batérie bude pripomínať batérie na úrovni minulého času, ak nie úplné nabitá.

O Nákupe

1. Si môžete zakúpiť priamo kliknutím na platforme.

2. Zľava podpory predaja sa bude konať nepravidelná na platforme. Môžete pridať nášho obchodu Mojich Obľúbených Obchodov.

3. Ak potrebujete oznámenia vopred alebo pripomenúť si v ten deň o propagačná činnosť, prosím nechajte nám správu. Vás budeme informovať v období propagačných aktivít.

4. Ak si kúpite viac ako jeden kus v čase, môžete zvoliť zodpovedajúci produkt link alebo kontakt so nášho servisného Strediska. Zľava bude poskytnutá veľmi skoro.

5. Ak ste obchodník, môžete nám poslať správu alebo kontakt s našimi službami Centra, dobré ceny a nové produkty návrhy budú mať.

O Platbu

1. Akceptujeme platbu Alipay.

2. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

3. Ak nemôžete platby okamžite po aukcia, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova platby. Priateľské poradiť platiť čoskoro, tak, že môžeme usporiadať zásielky, akonáhle je to možné.

O Dopravu

Doprava po celom svete(s Výnimkou niektorých krajinách). Za normálnych okolností, to bude trvať 30-90 dní dorazí(Sat. & Sun. & Sviatok vylúčené.)

2. Položky sú všeobecne dodávaný s 1-3 pracovný deň po vaša platba bola zúčtovaná (Sat. & Sun. & Sviatok vylúčené.)

3. Dane a poplatku nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu. tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

4. Poznámka: dúfame, že príde na čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závislá na logistické spoločnosti a miestne počasie, zvyky/ciel, poštovné, dúfam, že sa vám za pochopenie.

5. Ak ste nedostali vašu položky do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať informácie o doručení a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka.

6.Prosím, vyplňte kompletný príjemca meno a adresu pre doručenie & kontaktné informácie.

O Záruku

1. Ak ste dostali nesprávne, poškodené, chybné alebo položku nie, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás pre čiastočné/plné náhrady alebo výmeny na naše náklady.

2. Dostať výrobok do 7 dní, budeme radi, výmenu, alebo vrátenie peňazí na vás, ako dlho, ako všetky originálne balenie a príslušenstvo sú v pôvodnom stave.

3. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, a my sa budeme snažiť vyriešiť.

4. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

O Návrate a Vrátenie

1. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod na návrat.

2. Ak vracia za kvalitu výrobkov problémy,vrátime vám plnú víťazná cenová ponuka, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, po oboch Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.salonmichaela.sk. alebo môžete vybrať, či sa majú náhradu.

O Spätnú Väzbu

1. Spätná väzba je veľmi dôležité,dúfame, že nás môžete kontaktovať bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu,aby sme mohli v našich silách, aby ste sa spokojní. Negatívna spätná väzba nemôže vyriešiť všetky problémy, ak nevieme veci.

2. Keď sa zobrazí položka a spokojní s produktom, prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 skóre DSR, budeme veľmi ocenil. Na druhej strane,váš názor môže byť použitý ako nakupovanie,-odkazy na iných kupujúcich.

Štítky: led hodinky náramkové hodinky, auto hodinu meter, 12 v hodinu meter, úroveň nabitia batérie meter, hodinu meter 220v digitálne, počítadlo hodín, indikátor stand, hodinu meter 250v, úroveň nabitia, železničnej wifi.


( 0 Hodnotenie )

Počet