Pre Xiao hrať prípade Tkaniny Tkaniny silikónové tpu pevného pc ochrana Zadného Krytu coque Pre Xiao mi hrať Telefón Prípade 5.84 palec

€4.18


^ ^ Dobrej kvality ! Lacné ! Pekné! Môžete si kúpiť dve rôzne farby a ich zmeniť kedykoľvek .....^ ^ Čo je v Balení: 1 ks x Prípade Láskavo Upozornenie: Rusko priateľ prosím, dajte nám meno a priezvisko dôsledku ruskej Politike, veľká vďaka. V prípade doprava Zadarmo, to nie je možné sledovať on-line. Ak chcete skontrolovať informácie o sledovaní vo vašej krajine , prosím, vyberte si"www.salonmichaela.sk štandardná doprava" Ak váš platný prichádza čas, ešte ste tovar doručený, kontaktujte nás, budeme rozšíriť dátum doručenia pre vás. Prosím neotvárajte spor do 65 dní. Ak po 65 dňoch si ešte stále nedostávajú tovar, prosím kontaktujte nás, aby sme to riešili. Poznámky: podrobné informácie O produkte obraz je jeden prípad.Pretože existuje príliš veľa modelov, sme nemôže vkladať fotografie z nich; otvorov jednotlivých modelov sú odlišné, Zašlite príslušné telefónne veci podľa objednávky možnosť.

Štítky: ležérne štýly náramky, darčeky pre neho bbq nástroje, darčeky pre mužov svetlomety, zábava vo všetkých tvaroch pásy, vianočný dekor tlačidlá, geometrický tvar, ponožky, darčeky pre mužov maska proti prachu, darčeky pre ženy, drumbľa, dievča je karikatúra pokrývku hlavy.


( 0 Hodnotenie )

Počet