Saramonic SmartMic Flexibilné Kondenzátora Mikrofón Mic w/ Vysoká Citlivosť pre IOS iPad iPhone 5/6/7 iPod Touch Smartphone

€20.13


Prehľad

Saramonic iMic je kompaktný a profesionálny mikrofón špeciálne navrhnutý pre iPhone, iPad, iPod Touch. Na iMic z Saramonic je váš nenápadný, nikam riešenie pre pridanie vysokej kvality zvuku na vašom iPhone, iPad, iPod Touch alebo Mac. Take your mobile filmovej tvorby na ďalšiu úroveň, bez obetovania prenosnosť. Zachytiť vysoko kvalitný zvuk s väčšou jasnosťou a citlivosť bez vyplývajúce pre objemné, nápadný mikrofóny. Na iMic je batéria zdarma, zapája priamo do vašej produkty Apple, a je malý a ľahký, dostatočne sa zmestí do vrecka. S hmotnosťou menej ako 1 uncu a hrajú pružné multi-smerový hlavy, iMic je ideálny pre hudobníkov, novinárov, alebo len v mieste nahrávania!

Funkcie

Flexibilný Mikrofón pre ipad,iPhone,ipod touch ;

S vysokou citlivosťou a menej hluku porovnáva s vstavaným-in mic;

Brokovnice dizajn redukuje nežiadúci zvuk chrbte a po stranách;

Ideálne pre vedi použitie;

Malé rozmery a ľahká;

Zátky do štandardný 3,5 mm audio konektory;

Frekvenčný Rozsah: 35Hz ~ 18KHz;

Žiadne Batérie Je Potrebný;

Signál/Šum:74dB SPL;

Hmotnosť:21gram.

Štítky: smartphone externý mikrofón, saramonic c, fotoaparát microfone, saramonic mikrofón drôt, saramonic sr, prípade, ipod touch, microfone počítača, externé mikrofóny, bezdrôtové smartphone, iphone mikrofón 3 7, saramon.


( 1 Hodnotenie )

Počet