GPS Tracker Auto TKSTAR TK905 5000mAh 90 Dní Pohotovostného 2G Vozidla Tracker GPS Lokátor Nepremokavé Magnet Hlas Monitor Zadarmo Web APP

€31.59


RM14752422393929909

14752422388018037 HOT Predaj USA $ 29.25 /kus USA $ 43.97 /kus USA $ 34.33 /kus USA $ 41.99 /kus USA $ 47.99 /kus USA $ 27.98 /kus USA $ 17.99 /kus USA $ 32.69 /kus Vozidla GPS Tracker Tk905 auto, motocykel, GPS tracker s 5000mAh batérie rastreador veicular auta gps gsm tracker pre vodotesné 1. Naše tento TK905 GPS tracker môžete pracovať iba s 2G sieť GSM,nepodporuje 3G, 4G, alebo 5G siete.Ak váš 3G, 4G SIM KARTY, môžete tiež podpora 2G siete, potom to je ok, ak chcete použiť.Ale ak vaša krajina byť uzavretá v 2G sieti,odporúčame vám vybrať našu 3G, 4G GPS GSM tracker.

2. Toto je náš 3G, 4G GPS GSM tracker odkaz pre vás

3.Naše tento GPS tracker je potrebné používať sim kartu, balík nemá obsahovať akúkoľvek sim kartu,prosím kúpiť sim kartu z miestneho trhu.

Tento Vodotesný GPS Tracker TKSTAR TK905 je 2G siete GSM, GPS Tracker, ktorý pracuje na základe existujúcej siete 2G GSM/GPRS a GPS satelitov,

môže vyhľadať a sledovať akékoľvek ciele na diaľku pomocou SMS, mobilné APLIKÁCIE a softvér na sledovanie webu bez akéhokoľvek limitu na sledovanie vzdialenosť!

Prijíma najmodernejšie technológie GPS a LBS dual polohy. Okrem toho, so zabudovaným silným magnetom, ktorý môže byť inštalovaný veľmi ľahko a pevne na auto, kamión, a akýkoľvek cieľ, s kovovou rozhranie.

Okrem toho, toto vozidlo tracker TK905 je plne vybavený GPS tracker, ktoré je určené pre širokú škálu vozidiel sledovania aplikácie.

To je podporované voliteľné hard-wired nabíjačka do auta, ktorá pre zisk priebežné externého napájania.

Jeho vstavaný GPS prijímač má vynikajúcu citlivosť a rýchlo, čas najskôr opraviť.

Quad band GPRS/GSM subsystému podporuje 850/900/1800/1900 MHz umožňuje TK105A polohy, aby sa monitoruje v reálnom čase, alebo sa pravidelne sledované a backend server a mobilných zariadení po celom svete!

Systémová integrácia je jednoduché, ako kompletná dokumentácia je k dispozícii pre GPRS komunikačný protokol.

GPRS komunikačný protokol podporuje širokú škálu správy vrátane tiesňových, geo-plot, hraničné priechody, nízky stav batérie, šok upozornenia a plánované GPS polohy. Špecifikácie: Hardware popis

Hlavné Funkcie:

1. GPS+LBS Dual Polohy Spôsobmi: Ak signál gps je dobré, prístroj sa bude nájsť pomocou gps satelitných, ak nie, prístroj sa bude nájsť cez LIBIER! Podľa GPS umiestnenie režim, presnosť je 5-10 metrov, pod LBS umiestnenie režim, presnosť je 100-1000 metrov!

2. V reálnom čase Sledovanie: sa môžete v reálnom čase sledovať zariadenia na google maps cez mobilephone, tablet a počítač, a minumum údaje nahrať interval je 10 sekúnd!

3. História Trasy Prehrávanie: APLIKÁCIE a webového servera môžete nahrať nahrať údaje z prístroja až 6 mesiacov, budete môcť prehrávanie história trasu kedykoľvek!

4. Dlhý Pohotovostný Čas: má vstavaný 3,7 V 5000mAh Li-ion batéria, môže pohotovostný režim až 90 dní.

5. Silný Magnetický: má 5 ks zabudované magnety,s super silné silné magnetické,môže sa veľmi ľahko inštaluje.

6. Vodeodolné IP65: nepremokavé úroveň tohto zariadenia je, IP65, môže odolať striekajúcej vode, ale nie je možné dať pod vodou!

7. Na diaľku Hlas Monitor: Poslať "Monitor+Password" na prístroji, potom zariadenie bude zase do režime monitora,

teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja!

8. Prekročením rýchlosti Upozornenie: Tento alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na admin počet sa každých 5 minút.

9. Šok/Vibračné Upozornenie: Po ste chvenie alarm, nastavenia,prosím, majte na tracker sú stacionárne na 5 minút, potom táto funkcia sa začať pracovať. Pošle SMS "senzor, budík!" na admin číslo, keď je jednotka si v šoku.

10. Pohyb Upozornenie: Keď jednotiek zostane nehybne na mieste za 10 minút, užívateľ môže nastaviť pohyb alarm príkazom "presunúť+passord", potom v prípade, že sa zariadenie presťahovalo 500m odošle poplachové SMS "Presunúť Alarm+zemepisná šírka a zemepisná dĺžka" oprávnenému číslo.

11. Geo-plot: Nastavenie geofence pre sledovanie obmedziť jeho pohybov v rámci okresu. Jednotka bude posielať poplachovej informácie na APLIKÁCIE a webového servera, keď to ide von, alebo si v tomto okrese.

12. Úsporný Režim na Šetrenie Batérie:

* Sleep time režim: Po urobil toto nastavenie, tracker bude fungovať len na 5 minút po tom, waked nahor a späť do režimu spánku, GPS, budú vypnuté a GSM bude pracuje v nízkej spotrebe režime. SMS, hovor môže prebudiť tracker.

* Spať otrasový snímač režim: Po urobil toto nastavenie, ak nie je šok na 5 minút, tracker bude pracovať pod "spať šok" režime GPS sa vypne, GSM bude pracuje v nízkej spotrebe. Vibrácie, SMS, hovor môže prebudiť tracker.

Ako administrovať tento GPS tracker TK905?

1. Čo by ste mali pripraviť po dostal prístroj?

* Prosím získať vhodnú kartu SIM, pre tento gps tracker, SIM karta musí byť kompatibilný s 2G sieť GSM, a musí byť Normálnej Veľkosti SIM;

* Prosím, zapnite "GPRS internet, prenos dát" a "ID Volajúceho na Displeji" funkcie SIM karty

Štítky: šteňa psa golier tracker, gp tracker, tkstar tk915, tk905, mini gps lokátor mini, tkstar, tk911, tk102b, gps tracker tk 103b, ios gps tracker.


( 2 Hodnotenie )

Počet