2/1M 5,5 mm 7 mm Endoskopu Fotoaparát Flexibilné Vodotesný IP67 Inšpekcie Borescope Fotoaparát na Android, PC, Notebook 6LEDs Nastaviteľné

€2.86


Vezmite Prosím Na Vedomie :

1. Táto položka len funguje s operačným systémom Android 4.0 a vyššie 4.1,4.2 systém, telefón, nepodporuje iOS systému; Podpora Android Telefón, ktorý má OTG a UVC funkciu (Váš inteligentný telefón musí byť Skutočná, ktoré majú licenciu a podpora externého fotoaparátu, uistite sa, že to nebude štít externý fotoaparát).

2. Ako zistiť, či telefón má OTG funkcia:

a.Musíte mať OTG kábla.

b.Pomocou OTG kábel na pripojenie telefónu s niektorými zariadení ako klávesnica, myš, U disk, a potom môžete použiť normálne, to znamená, že telefón má OTG funkciu.

3. Táto kamera je v blízkosti zameranie vzdialenosť kamery, zameranie vzdialenosť je 3 cm až 8 cm. ak sa zameriame vzdialenosti nad 8 cm, môže\ \ 't získať jasný obraz.

4. Prosím, prečítajte si vyššie uvedených bodov pozorne.Prosím, starostlivo skontrolujte, či vaše telefónne pred objednaním, alebo sme\'ll nezodpovedá z dôvodov vyššie uvedených.

Ako používať:

1.Na Android telefóny: Naskenujte kód QR na Ručné ak chcete APLIKÁCIU nainštalovať, alebo z CD chcete APLIKÁCIU nainštalovať ,alebo ísť na odkaz stiahnuť APLIKÁCIU nainštalovať, a potom sa zobrazí ikona na mobilnej pracovnej ploche, kliknite na ikonu produktu je k dispozícii na použitie. To\ " s veľmi jednoduchý na obsluhu tohto android endoskop, stačí stiahnuť Aplikáciu a vložená endoskopu v prístroji, Aplikácia sa automatické rozpoznávanie to (prosím, uistite sa, že váš telefón má OTG, UVC funkcie a podporuje externé kamery).

2. Na počítač: nainštalujte softvér v počítači fistly (z CD, alebo ho stiahnuť z internetu), potom otvorte softvér, vložte fotoaparát do počítača, ovládač sa bude nainštalovaná v počítači automaticky. Po tomto fotoaparáte môžu byť použité na počítači s softvéru.

Fetures:

1. Najnovší Model pre Android telefóny,ktorý môžete vziať Foto,video a Zvukový záznam a fotografie a video súboru bude priamo uložené vo vašom mobilnom telefóne Android, celý proces záznam skontrolovať, pohodlné pozorovanie a následné analýzy.

2. Má otočením kolieska používa pre nastavenie jasu šiestich LED svetlami, tak, že práce v niektorých oblastiach bez dostatok svetla.

3. To je IP67 Vodeodolný Fotoaparát s Micro USB na USB linku, To môže byť tiež použitý na počítačoch.

4. Ideálne pre intraoral kamerový systém, podvodná kamera, nepremokavé Micro-fotoaparáty, motorových vozidiel detektor, kanalizácie, plynovodu, detektor.

5. Najlepšie pre pátranie a záchranu, trestného a vlastné detektor, archeologické zistiť, PCB detekcie, domácej starostlivosti, letecký a vesmírny priemysel.

6. Za starostlivosť a traktory priemysel, ropné vŕtacie priemysel, konštrukcií a pod.

Špecifikácia:

Vysoké rozlíšenie s 1/9 CMOS kamera.

Vstavaný 6 LED svetlo (s Jas a odfotiť Control)

Nepremokavé drôt endoskopu.

Fotoaparát hlavu dimeter: 5,5 mm / 7.0 mm

Fotografie, fotografovanie a nahrávanie videa.

Rozlíšenie: 640*480

LED: 6 Biele LED svetlo.

Ohnisková vzdialenosť: 3 cm-8 cm.

Nepremokavé úroveň: IP67.

Podporné systémy: Android /Windows 2000 / XP / Vista / 7/8/9/10

Temperture: -20 ~ 100 stupňov

Kábel celková dĺžka: 1-2 metrov

Balenie Obsahuje:

1 * Mini USB Endoskop

1 * Malý háčik

1 * Magnet

1 * Bočné konkurz

1 * pevné nastavenie

1 * CD Ovládač

1* Micro USB line

1 * User\'s Manual

'

Štítky: fotoaparát web, 3 usb endoskop, auto endoskopu 13, ip 67 nepremokavé, endoskop video kamera, priemyselné kamery siete, fotoaparát endoscop, 5 usb endoskop, apple video endoskopu, 2x2 a 3x3.


( 2 Hodnotenie )

Počet