Batoh Mužov Anti Theft Batoh Módne Business Travel USB Nabíjanie a Bezpečnostný Kód Blokovací Taška

€33.55


Batoh Mužov Anti theft batoh Módne business travel bag USB nabíjanie a Bezpečnostný kód blokovací taška

Produkt informácií

Materiál: zvonku je Oxford , vo vnútri je polyesterových vlákien. Farba: čierna a sivá. Balenie Obsahuje: jeden ks taška. Veľkosť: dĺžka cca 32 cm, vysoký asi 45 cm ,šírka cca 11 cm. Hmotnosť:1,25 kg. Funkcie: vodeodolný, USB nabíjanie, kód zámok proti krádeži. Príležitosti: práca, podnikanie, cestovanie, nakupovanie.

Poznámka

1.Vzhľadom na strane opatrenie, veľkosť môže mať 1-2 cm chyby. 2.Tovar môže byť poškodený z dôvodu dlhej vzdialenosti dopravy, prosím, kontaktujte nás bezprostredne predtým, než opustí spätnú väzbu, vďaka za vaše láskavé pochopenie. 3.Farebný rozdiel bude spôsobené rôznymi indikátor. Pozrite si skutočný produkty prijaté 4. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa logistiky, prepravy, informácie o produktoch a ďalších aspektov, prosím, kontaktujte nás na prvýkrát a my sa určite budú dať odpovede .

Produkt displej

Viac detailov

O dopravu

1.Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy poplatok vo Všeobecnosti, budeme posielať položky, akonáhle je to možné, akonáhle sa vaša platba je ukončené 2.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované, 3. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, broderage poplatkov, cla, a taxesor dovozu do krajiny. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. Chápem, že sa obávate o prípadných ďalších poplatkov za položky, na základe skúseností z minulosti 4. Tovar môže byť poškodený z dôvodu dlhej vzdialenosti dopravy, prosím, kontaktujte nás bezprostredne predtým, než opustí spätnú väzbu, vďaka za vaše láskavé pochopenie

O spätnú väzbu

Ak ste spokojní s tovarom po obdržaní zásielky, sme okrem necháte pozitívnu spätnú väzbu s plnou hviezd pre nás. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás pred odchodom chudobných spätnú väzbu, sľubujeme vyriešiť všetky problémy za vás ďakujeme!

O po-predajný servis

Sme náhradných žiadne úsilie, aby poskytnúť vám kvalitné výrobky a služby, Ak máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Vašu podporu a návrhy, bude nám lepšie.

Štítky: f8 filter, anti thief taška, zámok aktovka, Batoh, batoh xiao, antitheft taška, batoh swiss, matka ženy batoh, anti krádež bicykla, 3 batoh podnikania.


( 2 Hodnotenie )

Počet