E-Známky Univerzálne Motocyklové Reálne Uhlíkových Vlákien Sklzu Na Výfukové Šál Rúry Uniknúť s DB Vrah pre Väčšinu Motocyklov

€28.42


Univerzálny Výfuk Motocykel Upravené Výfukové Skúter Utlmiť CBR CBR125 CBR250 CB400 CB600 YZF FZ400 Z750, ZÁVODNÉ Dôležité Poznámky: 1. Dovozné clá, dane a iné poplatky (napr. Príplatky pre Out-of-Dodávka Oblasti/Remoto Priestoru), ak existujú, nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. 2. Prosím, spolupracovať prepravné plošiny pre Colné Odbavenie, ak je to potrebné.Akékoľvek oneskorenie na Colné odbavenie na miesto určenia nie je považuje, keď sme sľub tranzitný čas. 3. Všetky diely sú kontrolované pred odoslaním a sú úplne nové a v dobrom stave. Všetky časti sú riadne zabalené. Prosím, otvorte okno kontrola pred prihláste sa pre to. 4. Neexistuje žiadna záruka na všetky závodné diely. 5. Závodné časti by mali byť inštalovaný profesionálny mechanik.

Štítky: EMARK, e známky výfuku, e známky led, bicykel výfukových šál, 125 motocykel šál, prepojenie potrubia z900, výfukové motorcycl, platforma list, gsxr1000 šál, cbf výfuku.


( 1 Hodnotenie )

Počet