Prenosné Skladacie Krok Non-Slip Plastové Jeden Krok Stolice na Wc Caravan Starších Tehotné TP899

€26.38


body,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Prenosné Skladacie Krok Non-Slip Plastové Jeden Krok Stolice na Wc Caravan Starších Tehotné TP899 Popis: Funkcia:

Podporuje nezávislosť: Ideálny pre tých, ktorí alebo dočasne alebo trvalo zakázaný, Prenosné Skladacie Krok kusy úsilie na polovicu pri nástupe do vášho auta, vaňou, alebo dverami.

Skladacia pohodlie: môžete ľahko dopravy krok a vziať ju so sebou všade, kam potrebujete ísť. Skladací dizajn robí krok prenosné, a zároveň je ľahko skladovať v každom tesný priestor, keď nie v použitie.

Anti-slip: Na povrchu skladacie krok stolice majú protišmykové odolný top, ktorý vám poskytne úžasný komfort a bezpečnosť pre každého, vrátane detí a dospelých.

Odolné a bezpečnosť: Robustný skladací krok stolice sú vyrobené z vysoko kvalitných ľahký plastový pre dlhotrvajúce trvanlivosti. Nosnosti je silná.

Všestranné použitie: Skladacia, prenosné a ľahko skladovať, plastový skladací krok je bezpečnou voľbou pre pomoc svojich blízkych, ktorí majú obmedzenú pohyblivosť. Je to tiež ideálny pre použitie okolo domu alebo na cestách, keď potrebujete boost pre dosiahnutie vysokých miestach.

Specifiation:

Názov: Skladanie Krok Stolice

Materiál: Plast PP

Veľkosť: Úsek: 32 x 22 x 13 cm; Zložený: 39,5 x 5 x 24 cm

Farba: Ako na obrázku zobraziť

Upozornenie:

Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočné farby možno mierne líšiť od obrázka farba

Prosím, dovoľte 1-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie

Balenie Obsahuje: 1 x Skladacie Krok Stolice

Štítky: kuchyňa stolice, krok stolice, chalcedony kameň, kovové skladacie krok stolice, pouf, markíza, karaván, caravan krok, rebrík stolice, zaťahovacie prenosný skladací stolček, camper wc.


( 0 Hodnotenie )

Počet