24/30 Farby Diy Crystal Epoxidové Slim Pearlescet Prášok Sliz Auta Lesk Prášok Výplň Pigment Dekorácie Farbivo Načechraný Sliz

€4.08


[xlmodel]-[custom]-[41203] Opis

24/30 Farby Deti Diy Sliz Auta Lesk Prášok Výplň Pigment, Dekorácie, Hračky, Perlový Prášok, Farbivo Načechraný Sliz Príslušenstvo Dievčatá Darček

Názov Produktu: Crystal Epoxidové Slim Pearlescent Pigment Prášok

Produkt štýl: 24 farby, 30 farieb (farba nie je opakovaná)

Monochromatické hmotnosť: 3G

Ak hľadáte vysokú kvalitu, potom ste na správnom mieste. Plnohodnotné výrobky sú používané na celom svete vytvárať jedinečné polyuretánových a epoxidových vzory. S tak veľa zábavy, hrať tieto pigmenty a môžete vytvoriť svoje vlastné unikátne a exotické farebné kombinácie. S našimi pigmenty, budete mať zaručené, žiadne krvácanie alebo vyblednutiu, nerezová alebo toxické, vegánska a kruté, FDA a kozmetické tried a teplotná odolnosť, takže môžu byť použité na dosky a podlahy s podlahovým vykurovaním.

Uisťujeme vás, že tieto pigmentov pearl bude zmiešaný s akýmkoľvek transparentné epoxidové živice na trhu.

Na PPPIGMENTS, sme hrdí na poskytovanie najvyššej kvality pearlescent pigmenty a spĺňa všetky štandardy. Tieto sú vysoko kvalitné kovové železo sľudy pigmenty s množstvom farieb dúhy. Môžete kombinovať všetky naše pearl pigmenty do svojho živice alebo maľovať, aby sme dosiahli účinok chcete.

Naše pearlescent pigmenty sú dobrý pigment, pre vytvorenie vlastnej farby v epoxidové, automobilový priemysel, plastové, prášok, nechty, akryl, interiérové alebo exteriérové nátery, a môžete si na takmer akékoľvek iné aplikácie! Zaručene mix rovnomerne s akýmkoľvek jasné, epoxidové alebo farebné/farebné cukrovinky povlak s teplotou prah približne 450 stupňov Celzia. Naše perlový prášok je veľmi jemný prášok, ktorý môže byť aj konzervované v každom transparentné epoxidové alebo maľovať. To môže byť ošetrené aj s profesionálne automatické striekacie pištole, striekacie pištole, prášok striekacie pištole a pre-postrekovačov. To môže byť aj zmiešané s želírovací prostriedok na produkty vysokej kvality, ako sú očné tiene a závoj.

Balenie obsahuje: 24 balenia pigmentu prášok / 30 balenia pigmentu prášok (farba nie je opakovaná)

[xlmodel]-[produkty]-[41205] sa Vám Bude Páčiť ...

[xlmodel]-[foto]-[0000] Fotografie Zoznam

[xlmodel]-[custom]-[41206] Čítaj Ma

Štítky: hnedá hlina prášok, fluffi sliz, lpw, súprava sliz, čistý prášok hliny, dieťa dievča kórea, Slim, prírubové pigment, jeleň tutu, polymér pigment.


( 1 Hodnotenie )

Počet