Expresná Doprava poplatok

€16.81


Čierne Dlhé Šaty Ples s Lištovanie tvaru plesové Šaty, Tylu Appliques Čipky Saudskej arabčina Večerné Šaty Šaty abiye gece elbisesi

Môžem objednať ďalšie farby? Žiadne ďalšie náklady?

Všetky šaty môžu byť vyrobené v ľubovoľnú farbu. Bez dodatočných nákladov. Môžete skontrolovať farbu graf a dať farbu a číslo v poradí poznámka. Ak nemôžete nájsť farbu, ktorú chcete, môžete nás e-mailom fotografiu farby. Budeme farbe.

AK nie je možné zistiť vašu veľkosť od veľkosti tabuľky , Prosím, zvoľte "Custom Size" možnosť pri prihlásení sa a nechajte vašu podrobné body merania v poradí poznámka . Tu sú všetky merania sme potrebné na prispôsobenie .

Poprsie___ __ __ __ __ ___palec/cm

Pás___ __ __ __ _ ___palec/cm

Hip__ _______ ______palec/cm

Duté podlahy______palec/cm

Výška_____ __ __ __ _ _inch/cm

Rameno obvodu____ __ _ ___palec/cm(Potreba šaty s rukávmi)

Dĺžka ramena___ __ __ __palec/cm(Potreba šaty s dlhými rukávmi)

Obvod krku_____palec/cm(Potreba šaty s vysokým krku)

Ako Merať:

Perfektný padnúce šaty začína ideálne merania. Pred objednaním na mieru-šaty z Promworld, odporúčame nájsť profesionálne miestneho krajčíra, ktorý vám môže pomôcť opatrenie presne. Tu vám ukážeme, merania, ktoré sú potrebné a ako správne si ich. Upozornenie: meranie sami doma, je to zložitejšie ako si myslíte! Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, mať vždy meraní odborné miestny krajčír.

Ak potrebujete šaty na jeden mesiac , prosím, lepšie vybrať nasledujúce expresná doprava ceste, keď si kúpite . Nie pick "www.salonmichaela.sk Štandardné Shiping ", Ktorá je veľmi pomalá .

Naša Značka :

Návrat Politiky: Budeme akceptovať vráti, ak šaty majú problémy s kvalitou, sme tiež mať právo odmietnuť zbytočného vráti, ako zlé veľkosti, ktoré ste nám poskytli alebo štandardné veľkosti, ktoré sme urobili správne, ale ponúkame voľné upraviť. Pozrite si nasledujúci zoznam otázky kvality, ktoré sú plne reverzibilné pre: Nesprávna Veľkosť, Nesprávna Farba, Zlý štýl, Poškodené šaty - 100% Vrátenie peňazí alebo remake jedného .

Štítky: k prom šaty, plesové šaty prom šaty chvost, polka dot vesta, tin šaty, šaty quinceanera, perlové tylu šaty, africké dashiki maxi šaty, loď náklady, cofe pohár, Tamiya.


( 1 Hodnotenie )

Počet