Klasické Philadelphia Rocky Balboa Tlač Krátky Rukáv Ročníka 40. Muži Košele

€34.38


Klasické Philadelphia Rocky Balboa Tlač Krátky Rukáv Ročníka 40. Muži Košele 230gr kvalitnej bavlny Obrazovke vytlačené Slim montáž

TIPY

- vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Vezmite prosím na vedomie, že. Ďakujeme, že ste!

- Tovar bude dodaný do 1-5 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.

- Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

- Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie.

- Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas. Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať. NÁHRADY - Ak chcete, vrátenie peňazí, pretože položky vady, alebo niektoré iné kvality problémy, kontaktujte nás prosím najneskôr do 7 dní po vás dostať. poplatok týkajúce sa reback mailing by mal byť prekonaný sami. Spätná VÄZBA

Štítky: philadelphia 76ers top, philadelphia 76ers oblečenie, dres philadelphie 76ers, xg750a, rocky balboa krátke, princezná biela, rocky balboa tričko, philadelphia 76ers dreva, batoh morská víla, šaty hračka.


( 1 Hodnotenie )

Počet