Pretaktovanie ASUS P6X58D-E Fro schválené LGA 1366 Intel Xeon X5600 i7 Extreme Edition SATA3 USB3.0 DDR3 24GB LGA1366 X58 ATX PC motherboar

€82.37


Prosím potvrď, že to je produkt, ktorý potrebujete pred nákupom ( kompatibilné s hardvérom ), ak si nie ste istí, prosím, kontaktujte ma.

Fotografie uvedené sú len pre referenčné účely.

Projekt je použitá základná doska, (vrátane I/O tienenie).

Poznámka: budeme test 100% pred zásielky.

P oznámka! Budeme aktualizovať BIOS základnej dosky, doska sa dostanete, bude mať najvyššiu kompatibilitu.

Vzhľadom na poskytovateľa logistických služieb obmedzenia, musíme odstrániť batériu CR2032.

Doprava Štandardná doprava: www.salonmichaela.sk Štandardná Doprava,ePacket,Čína Príspevok Registrované Air Mail,4PX Urýchlilo Dopravu (Francúzsko,veľká BRITÁNIA) ,4PX štandardná doprava (Izrael,Rakúsko,Taliansko,Holandsko,Grécko,Dánsko,Rusko,Luxembursko) Urýchlené doprava: DHL Normálne dodacia lehota: Vzhľadom na nestabilné doprava,rýchlejší spôsob dopravy, môžeme si vybrať, je odlišná od kupujúceho, výber používame len spôsoby dopravy úplné sledovanie informácie.Ak je vaša adresa je drahé poštovné,kontaktujte ma,možno existujú aj iné možnosti?

Warranty & Vrátenie Tento obchod sa pripojila k (bez obáv Vrátiť Záruka Program) v Spojených Štátoch, Rusku, Francúzsku, Spojenom Kráľovstve, Nemecku, Španielsku, Kanade a v Austrálii. Návrat ochrany možno dosiahnuť, a vrátenie náklady na dopravu sú hradené www.salonmichaela.sk, Ak položka je chybné, keď to príchode do krajiny,ktorú má 7 dní od dátumu doručenia na výmenu za nový,ale sme len platiť jeden-spôsob dopravy nákladnej z Číny do vašej krajine.Predtým, než loď späť,prosím, dajte nám vedieť na prvom mieste.Tiež prosím ponuka platná dôkaz kvality problém. Ak ste naozaj nepáči produkt, keď ho dostanete,môžete sa vrátiť späť k nám s plnými originál obale a my len náhrada nákladov na položky(poznámka:nie vrátane nákladu).Máte 3 dní od doručenia vrátiť to späť. Skontrolujte prosím, pozemok starostlivo keď ho dostanete,ak zistíte, pozemok je poškodený alebo produktov je rozbité,dôvody odmietnuť podpísať zásielku a ihneď nás kontaktujte.

Spätná väzba

Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Ak máte problémy, Prosím, kontaktujte nás na prvýkrát. Budeme odpovedať vám na akékoľvek otázky do 24 hodín a skúste gurantee si pred odchodom spätnú väzbu. Prosím, dajte nám ✯✯✯✯✯ 5 hviezdičiek hodnotenie postive spätnú väzbu, ak ste spokojní s výrobkom.

Váš 5 hviezdičiek hodnotenie je pre nás dôležité. Ďakujem vám veľmi pekne

Štítky: dual x79, amd ryzen, x5690, procesor xeon, xeon, súprava xeon e5 2680 v4, základná doska x58, b250, 1366 doska, x58.


( 1 Hodnotenie )

Počet