Abstraktný Charakter Socha Domáce Dekorácie Príslušenstvo Kreatívne Domáce Ornament salóniku Úradu Zlatá Socha Dekor figúrka

€19.99


Názov produktu: Abstraktné Veľkosti Znakov Informácie (Dĺžka, Hrúbka, Výška):

Pozri foto vo výrobku možnosti

Je tam aj popis sa zobrazí v dolnej časti stránky podrobnosti

Materiál: Živica, kvalita je vysoká a chodidlách sú starostlivo zvárané a stabilný.

Zákaznícky servis: ① 24 hodín, rýchle doručenie; ② 24-hodinové on-line služby; ③ nie je dôvod na vrátenie alebo výmena tovaru v lehote do 15 dní

O predajni

1. Balenie používa bublina stĺpec, ktorý je veľmi odolný a zarážajúce.

2. Tam sú vysokej kvality, logistiky partnermi s cieľom zabezpečiť aktuálnosť balíkov (niektoré balíky, prácu s úradný logistika)

3. Ak dostanete poškodenie položky, prosím nemajú negatívny komentár, môžete sa obrátiť na online zákaznícky servis, poskytovanie fotografie, overte ho Reshipment pre vás

4. Ak zistíte, že niečo chýba, môžete sa obrátiť na online zákaznícku podporu. Po kontrole hmotnosti, v prípade, že niečo chýba, môžete stráviť ho opäť zadarmo.

5. Ak logistika má nie sú aktualizované nové informácie na dlhú dobu, môžete sa obrátiť na online zákaznícka podpora priamo vyriešiť za vás. Neplatí pre spory priamo. Ďakujeme za pochopenie.

6. Vonkajšia vrstva používa čierna balenie vrecia alebo žltá lepiaca páska na zabezpečenie ochrany osobných údajov v zmysle balenie, ja a môj malý priatelia sú veľmi opatrní!

Štítky: sieťky, kreslenie, cínové figúrky, home office príslušenstvo roztomilý, dekor zlatý, miestnosti dekorácie príslušenstvo vintage, offic tabuľka, dekor socha, príslušenstvo domov, sochy a dekorácie, farebné plochy príslušenstvo.


( 1 Hodnotenie )

Počet