Lintratek 3G WCDMA 2100 4G 1800 Internet Repeater B1 WCDMA B3 LTE 2100mhz 1800mhz Signál Booster AGC Mobilný Telefón Zosilňovač Pre Sieť

€60.78


Lintretek AGC Signál Booster 1800 2100Mhz Repeater 3G, 4G Ampli 70 db Dual Band Opakovač Signálu GSM 1800 Booster 3G WCDMA 2100 KW23C-DW

NOVÝ VÝROBOK !!

Funkcia: [1]. Pokrytie: 300-500 metrov bez prekážok [2]. Zlepšiť 3G, 4G 1800 2100 mhz v rovnakom čase. [3]. Podpora viac ako 20 mobilné telefóny na použitie v rovnakom čase [4]. High Gain, 70 db, 23dBm [5]. Jednoduchá inštalácia. Tento repeater sada obsahuje všetko, čo potrebujete. [6]. LCD Dispaly a LED signál svetlo signalizuje intenzitu stav. [7]. Funkcia AGC, žiadne rušenie v blízkosti základňovej stanice

Máte takéto problémy?

Tento mobil je "bez služieb" celý čas? Alebo signál je príliš slabý, aby volať alebo posielať správy? Zmeškať dôležitý hovor kvôli zlej mobil signál? Signál je tak zlá, že nikto chcete ísť na svoje miesto? Nedá sa pripojiť k Internetu ? TAK NEZNESITEĽNÉ!

Náš produkt je presné riešenie týchto problémov,

S našimi mobilný telefón signál booster, už žiadne oblasti služieb. Signál problém je vyriešený jednoducho.

Hign zisk, 70 db

Zisk je intenzita signálu booster by mohli zlepšiť. Čím vyššie, tým lepšie. S vyšším ziskom, signál by mohol byť silnejší a pokrytia by mohli byť väčšie.

Automatic Gain Control

V niektorých krajinách, mobil signál booster nie je dovolené použiť, pretože by dochádzať do okolitých základňovej stanice. Ale s AGC(ALC), nie viac ako spokojný. Booster by automaticly ovládať svoj zisk podľa vstupného a výstupného signálu. Tak to by vplyv nič okolo.

Silné prenikanie

Výstup je 23dBm, 0,2 W, a zisk je 70 dBi. Tak, že by to mohlo preniknúť cez steny ľahko, uistite sa, pokrýva väčšiu plochu bez toho, znižuje jeho intenzita signálu.

Pracovný princíp

Upozorňujeme, že toto prepojenie obsahuje jeden izbovou anténou len. Ak sa potrebujete pripojiť dve vnútorné antény, prosím, clik obrázok.

Prodcut Podrobnosti

Príslušenstvo

Vonkajšia anténa Zisk: 12dBi Frekvenčný rozsah: 864-2700Mhz Konektor: N female

Izbovou anténou Frekvenčný rozsah: 800-2700Mhz Konektor: N muž

Kábel Dĺžka: 13 metrov Konektor: N muž

Čo je zahrnuté

1.signál booster 2.vonkajšia anténa 3.izbovou anténou 4.13 m kábel 5. zdroj napájania

Inštalácia kroky

Krok 1:Vyhľadanie vonkajší miesto, kde by mohli dostať dobrý signál (aspoň tri bary), čo je veľmi dôležité, a inštalácia vonkajšej antény tam, prejdite ukazovateľom do základňovej stanice, aby sa ubezpečil, že by mohli dostávať veľký signál. Krok 2: Pripojenie vonkajšej antény signál booster (BTS konektora)s káblom. Krok 3: Pripojenie vnútorné antény signál booster (MS konektora), a pripojiť napájanie, HOTOVO!

Ak máte akýkoľvek iný problém alebo potrebujete iné frekvencie pre tento model, sa, prosím, obráťte sa na nás! Ďakujem.

Štítky: zosilniť signál, notebook lte 4g, lintratek 4g auto, 4g booster signál, opakovať, zosilniť celulárnej, ruter lte 4g, booster signál, zosilnenie gsm signálu, booster mobilný telefón signál.


( 0 Hodnotenie )

Počet