1440dpi banner / vinyl / plátno / samolepky eco solventná tlačiareň 1.8 m bangladéš cenu

€2 185.26


veľký formát tlačiarne 1.6 meter podpísať plagát, tlač, stroj xp600 zábal film tlačiareň 160cm dx5 dx7 i3200 hlavu eco rozpúšťadiel tlačiarní Popis

Na Enjet série veľký formát tlačiarne stroj je vstupná úroveň tlačiareň stroj. To je vyvážané do viac ako 30 krajín a regiónov a vysoko uznávaný v zahraničí klientov vzhľadom na svoju výhodnú cenu, jednoduchá obsluha a stabilný výkon tlače. Máme rôzne vzory, ako 1,3 m, 1.6 m, 1,8 m, 2,6 m a 3.2 m tlačiarni, ak chcete vyhovieť potrebám klientov. Môže byť vybavená Epson DX5, DX7, XP600 a i3200 hlavu. Tento stroj je ideálny pre spustenia alebo aktuálne shop hľadáme ďalší kus hardvéru zvládnuť pracovať efektívnejšie.

Funkcie

1. Kompatibilné s Epson DX5, DX7, XP600, i3200 hlavu.

2. Hore-dole, obmedzenie systém, jednoduché ovládanie a nízke nároky na údržbu.

3. Inteligentný a synchrónne externý ohrievač.

4. Prijateľnú cenu s stabilný výkon tlače.

5. Zadarmo Maintop RIP software, tlačiarne na podporu Photoprint RIP.

Špecifikácia Model ST-1601 Tlačovej hlavy Epson DX5/DX7/XP600/i3200 hlavu na možnosť Nie.z tlačovej hlavy 1 kus Max. šírka tlače 1550mm Farba CMYK , 4 Farby Kompatibilné atramentové Eco-solventný atrament,vodnej báze atramentu .sublimačná atramentová Tlač rýchlosť 4 Prejsť 18m2/h 6 Prejsť 13 m2/h 8 Prejsť 9m2/h ' rozlíšenie Tlače 1440dpi Max Čistenie tlačovej hlavy Automaticky Vykurovacieho systému Pred-ohrievač, stôl ohrievač, post ohrievač Exteral ohrievač Inteligentný a synchrónny systém vykurovania, Krmivo a take-up Automatic media kŕmenie a take up system Jazyk anglický/Čínskej Rozhranie 100M LAN Rip software Maintop V5.3 Prevádzka systému Win XP, Win7,win10 Pracovné prostredie Teplota: 18°C--25°C Vlhkosť: 36%-65%RH Napätie AC220V/50-60Hz Výkon 1500W max Prepravné rozmery 263x77x73cm Hrubá Hmotnosť 210kg±5% * Všetky špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Aplikácie Tohto typu eco solventná tlačiareň je vhodný na papier, reklamné bannery, sieťovina, adhesive vinyl atď. Je veľmi ľahko ovládateľný s veľmi nízke nároky na údržbu a vytlačí vynikajúce pictureson nasledujúcich médiách: · Výtvarné umenie a fotografia · Znaky a transparenty · Vozidlo zábaly · Maloobchodné zobrazí · Tradeshow zobrazí · potlač Textilu pre mäkké značenie · Ako textílie grafiky alebo vlajky · obklady Stien · Tapeta, alebo vinylové tapety

Obsah Balenia

1 x tlačiareň stroj

1 x Print head

1 x Externý ohrievač fanúšikov

1 x Trvať zariadenia

1 x Napájací Kábel

1 x LAN Kábel

1 x U diskov (Maintop softvér, ICC súbor, návod na obsluhu)

Q & A:

1) Aký je váš čas doručenia?

Okolo 7 pracovných dní odo platby prijaté.

2) Ako sa o Záruke?

Jeden rok záruky pre tlačiarne doske a vedúci predstavenstva.

3), Ak mám nejaké technické problémy, ako môžete nám pomôcť vyriešiť?

Podrobné popisy, fotografie alebo videá pomôže náš technik analyzovať problém a ponúknuť riešenia okamžite.

4) Ak je náhradný diel potrebné nahradiť, čo mám robiť?

Dodávame všetky náhradné diely pre našich tlačiarni. Odporúčame zákazníkom, aby niektoré náhradné diely balík pre dlho-termmaintenance a rýchlu výmenu.

5) koľko daní by sme mali platiť?

Prosím, kontaktujte vaše miestne Zvyky, alebo importovať agent pre detaily, ďakujem.

6) môžeme poslať naši technici na svoje továrne na školenie?

Áno. Vždy ste vítaní navštívte nás pre voľný tréning.

Dôležité Upozornenie

1. Ponúkame doručenie zdarma do mora len , dodacia lehota je do 7 dní, a vo všeobecnosti plavidla dodacia lehota je 15-45 deň závisí od vzdialenosti.

2. Ak ste v naliehavú potrebu nášho výrobku, zásielky letecky alebo medzinárodnej kuriér je k dispozícii, a kupujúci by mali platiť extra doprava cestovného.

3. Kupujúci by mal robiť to, Colné odbavenie a zaplatiť daň alebo dovozu dane a ostatné poplatky podľa vládneho nariadenia.

4. Pre niektorých krajinách a regiónoch, loďstvo agent môže ponúknuť DDU (dodávka s clo neplatené) alebo DDP služby (dodávka s duty paid) a kupujúci musieť platiť nejaké extra manipulačné poplatky , prosím, kontaktujte nás pre podrobnosti týkajúce sa DDU alebo DDP služby.

Kontaktujte Nás

Fell zadarmo sa na nás obrátiť prostredníctvom Whatsapp:+8619972072831 ak chcete získať podrobnejšie informácie o výrobku rýchlo.

Štítky: tepelná tlačiareň štítkov, tlačiareň nálepky, atramentová tlačiareň štítkov, epson l1800, papier phomemo, Label Maker, osobné nálepky tlačiareň stroj, android pda, tlačiarne, atramentové tlačiarne, tlačiareň vinyl.


( 0 Hodnotenie )

Počet