Nastaviteľné Mobile prísavný Držiak Stojanu Auto Tablet Telefóny Držiak o 360 Stupňov Pre Samsung Huawei IPAD Pro Air Mini 1234 GPS

€4.04


Funkcie

Vysoká Kvalita Materiálu

Auto tablet držiak je vyrobený z prémiovej ABS, ktoré je odolné a netoxický použitie, to je tiež anti-sklzu a anti-shock, chrániť vaše tablety pred poškodením.

360 Stupeň Rotácie Zobraziť

Vysoko pružná lopta-spoločné 360° rotácia poskytuje nekonečné uhly pohľadu. Poloha tabletu pri ideálny uhol, aby si viac uvoľnene a bezpečnejšie jednotky.

Výsuvné Rameno

Flexibilné rameno sa môžu vzťahovať aj na vaše želanie, dĺžky a otáčajte nahor alebo nadol pre optimálne zobrazenie, brániacich blokuje zobrazenie počas jazdy.

Bezpečná a Jednoduchá inštalácia

Extra silné prísavky so super lepivými gél pad palice pevne na prístrojovej doske, alebo väčšina ploché povrchy. Odstrániť ľahko ťahom sacom podložku tak, aby nezostali žiadne škaredé známky.

Kompatibilita

Auto tablet držiak je kompatibilný s tablet s šírka 12,5 cm-20 cm, okrem toho, že sa používa pre IPAD, to môže byť tiež použitý pre veľké navigátori, MP5, PSP a iných zariadení, a to môže byť stanovená na čelné sklo, prístrojový panel, hladký stôl, obkladu stien.

Špecifikácie

Typ: Auto Tablet držiteľ

Množstvo: 1pc

Materiál: ABS, silikónové

Farba: Červená/Čierna

Veľkosť:12,5*2.55*10 cm/4.91*1*3.93"

Čistá Hmotnosť:134g/4.73 oz

Package

1* Auto Tablet Držiteľ

Štítky: UV žiarenie, držiteľ kuchyňa kovov, h96, gps príjem, rcm prepínač, držiak tabletu, držiak do vozidla ipad, coffe držiak do vozidla, držiak do vozidla tablet, prepínač sx.


( 0 Hodnotenie )

Počet