Masku proti prachu s filtrom zábavné mužov novinka Elvis Presley Mens T

€6.72


Materiál: 100% Polyester (Polyester) - Mäkký A Priedušný.

Voľne Nastaviteľné : S Vysoko Elastické, Nastaviteľné Ucho Slučky.Môžete Si Nastaviť Dĺžku To Popruhy Však Túžite. Dospelých Veľkosť Padne Väčšina Ľudí.

Robustné A Odolné: Naše Výrobky Sú Vyrobené Z Polyesterového Materiálu, Plne Vytlačené Na Oboch Stranách, Priedušná A Pohodlné Na Nosenie.

Chrániť : Mohli by Ste Byť Chránené Pred Prachom, Hmla, Opar, Vozidlo Výfuk, Passi ve Fajčenie, Malé Častice Vo Vzduchu Peľ A Oveľa Viac.

Možné Varianty: Vhodné Pre Cyklistiku, Camping, Beh, Cestovanie, Horolezectvo A Každodenné Použitie, Non-Medical Masky

Vlastnosti Výrobku: Je Veľmi Mäkká, Priedušná, Odpudzuje Vodu, Umývateľný, Nastaviteľné Pružnosť S Prackou, Môžete Zmeniť Jeho Dĺžku Podľa Vašej Facial Contour, Aby Sa Zabránilo Zanechania Stopy Na Vašej Tvári Po Odletu. Chráni Vaše Ústa A Tvár Proti Prachu, Chladu, Prachu, Peľu, Alergie, Hmly A Oparu, Emisie Výfukových Plynov, Pasívne Fajčenie, Atď.

Masku na tvár Flexibilný Dizajn: Podľa Každého Človeka Nosovej Typ Upraviť, Aby Masku proti Prachu A Nos Lepšie Uchytenie, Zvýšenie Maska Tesniaci Účinok, Vyvarujte sa Dýchaniu Spôsobené Hmly Okuliare.

Štítky: make-up maska, elvis presley gitara, tcb, likvidujte maska, elvis presley šperky, elvis masku na tvár, elvi, elvis presley darček, chromatica maska, kúpeľňa sprej.


( 0 Hodnotenie )

Počet