ERMAKOVA 4 Štýly Keramické Kadidlo Horáky Porcelánu Lopatku Budhizmus Stick Kadidlo Držiteľ Domov Teahouse Ploche Deocoration

€14.27


Téma: Kadidlo horák Materiál: Keramické Balík v cene: 1 x kadidlo horák Vybavený 1.Materiál: Tento keramické ručne kadidlo horák je vhodný pre Kukurica Kadidlo, Kadidlo Stick, Cievka Kadidlo, ktoré má keramické spp. 2. Multi-function: môže spáliť stick /ý/cievka kadidlo s bonus kovový držiak. Tradičné 3-nohu dizajn a keramické je vypaľovaný charakter pôdy v peci, dáva kadidlo horák stabilnú základňu, ktorá pomôže rozptýliť teplo, ktoré sa môžu budovať v spodnej časti lopatku. 3.Aplikácia pôsobnosti: Obývacia izba, spálňa, meditácie izba, jóga izba, kúpeľňa pre Jóga, Relax, Meditácia alebo Domova.

Druh

Typ B

Typ C

Typ D

1. Drop shipping a veľkoobchodné objednávky sú podporované. Veľkoobchodné objednávky: prosím, láskavo kontaktujte nás získať veľkoobchodné ceny. Drop shipping objednávky: prosím, láskavo nechajte poznámky z drop shipping objednávky vo vašej objednávke,takže naše colleauge mohli vidieť, že a nebude obsahovať faktúra a naše uchovávať informácie, a pod. 2. Ako to mám urobiť, ak sú položky, ktoré je poškodené alebo chybné, alebo menej, alebo sa mi nepáči? Prosím, láskavo kontaktujte nás skôr, než písať recenziu a otváranie sporu. Mohli by sme na vrátenie peňazí alebo poslať nové položky pre vás. 3. Je tam všetky dane colný? To je základné povinnosti občanov na zaplatenie dane podľa miestneho práva. Venujte prosím colné daň podľa miestnych politík.Vďaka!

Štítky: držiteľ kadidlo, čínsky porcelán dosky starožitnosti, väčšinu kadidlo držiteľ, buddha keramické horáky, kadidlo kužele patchoulli, horák olej, kadidlo, vedúci brenner, incensario, kadidlo držiak na stojan.


( 2 Hodnotenie )

Počet