Super Teplé Mäkké Flanelové Posteľ Sukne Odnímateľný Posteľ Sukne prehoz cez posteľ 2 obliečky na Vankúše Vhodné Pre Kráľa Veľkosť

€21.13


Popis Produktu

Názov produktu:Coral Fleece Posteľ Sukne Veľkosť:190x240cm Vrátane:2 obliečky na Vankúše 48*74 Cm(19*29) Stop Wresting s váš Matrac! Tento nový nápad posteľ sukňa má žiadna platforma, nie je potrebné zdvihnúť ťažký matrac, jednoducho omotala okolo postele a hotovo. Ľahké dať ho a vezmite ho. Pre väčšinu ľudí je zmena posteľ sukne je tvrdá práca, ale to elastické posteľ sukne je tvrdá práca stala tak jednoduché! Šetrite energiu, šetrite svoj čas! Špeciálne Tkaniny s Krásne Volániky: Veľmi mäkké, hodvábne hľadá textílie mikrovlákna s malými slub, aby textílie viac elegantné; Volány sú vyrobené špeciálne zariadenia, tieto volánikmi sú dokonca, krásne a krásne Vhodný pre väčšinu Typov Miest: Skrýva všetky rámy, box pružiny, platformy, matrace alebo pod skladovanie (Ale nie je vhodné pre lôžok s schodík alebo príspevky) Jednoduchá starostlivosť pokyny: jednoducho prať. Schne rýchlo na bubnové suché nízka. Vrásky a odolnosť voči blednutiu.

Štítky: textílie pre svadobné šaty, výšivky vankúš, posteľ sukne kráľovná veľkosť, posteľ prehoz cez posteľ, prehoz cez posteľ king, posteľ šíriť, prehoz cez posteľ flower, posteľ plná sada, prehoz cez posteľ deka, posteľ kryt kráľ.


( 0 Hodnotenie )

Počet